Rubrika: Finance

Finance ve vztahu

Finance

Někdy ani sám člověk moc dobře neví, jak by se svými vlastními penězi naložil. Co ještě navíc dělat v momentě, kdy jste na finance dva? Bohužel nějaký osvědčený recept, jak společné hospodaření s penězi zvládnout neexistuje. Prozatím. I když se tomu mnozí brání, je lepší si partnerské finance vyřešit už na počátku vztahu, o kterém víte, že už je vážnější. Existují různé možnosti, jak nastavit určitá pravidla, která vám v tom pomohou.

podepisovat dokument

Možná už jste někdy slyšeli o předmanželské smlouvě. Není to nic zvláštního. V dnešní době už je považována za praktickou záležitost. Lze ji sestavit různými způsoby. Například tak, že veškerý majetek, který si za své vlastní peníze pořídil jeden z partnerů je pouze jeho a nespadá do společného jmění, ani kdyby se ten druhý na hlavu stavěl. O smlouvě většinou uvažují ti, kteří mají větší majetek a předpokládají, že do budoucna bude ještě větší a po rozvodu se nechtějí dělit se svým partnerem.
zamilovaní na slámě

Jednou z dalších možností je společný účet. Hodně lidí se mu ale brání. Je jasné, že každý z obou partnerů vstupuje do vztahu se soukromým účtem. Pokud ale budete mít účet společný, budete mít větší přehled o veškerých financích. Jestliže ale jeden z vás rád utrácí a druhý zase šetří, pak je lepší ponechat si své soukromé účty.

Velké množství párů považuje společný domov za úplný základ partnerského života. Určitě je vám více než jasné, že taková investice do nemovitosti není levnou záležitostí. Pokud si ještě navíc vezmete hypotéku, musíte počítat s tím, že se jedná o závazek na několik desítek let. Za tu dobu se toho může samozřejmě hodně stát. Není ale třeba se ničeho obávat, protože i kdyby došlo k rozvodu, situace se dá nějakým způsobem vždy vyřešit.

Finance ve vztahu tedy nemusí být až taková věda, jak se na první pohled zdá, pokud víte, jak s nimi správně naložit.

Hypotéky: Kdy odchází žadatel s nepořízenou?

Finance

Hypotéky představují úvěrový produkt, který je mezi Čechy velmi oblíbený. O tom mimo jiné hovoří i skutečnost, kdy jí tvoří přibližně 50% všech uzavřených úvěrů. Ovšem získat jí, může být náročnější, než se na první pohled může zdát. Neustále se zpřísňující legislativa a podmínky ze strany České národní banky, ale i jednotlivých poskytovatelů úvěrů, mohou žadatelům celý proces velmi zkomplikovat. Pokud se jedná o bezproblémového žadatele, s největší pravděpodobností si projde pouze složitým papírováním a nesnesitelnou byrokracií. V případě, kdy ale žadatel nedisponuje potřebnou bonitou, může nakonec z banky odejít bez vytoužených peněz. Důvodů pro zamítnutí úvěru je nespočet, pojďme si společně připomenout alespoň ty nejprůkaznější.

štos bankovek

 1. Nedostatečná výše příjmů

Výše příjmů je při schvalování nejenom hypotéky, ale i jiných úvěrových produktů podstatná. Právě ta totiž určuje bilanci žadatele, tedy jeho schopnost splácet. Pokud žadatel své příjmy není schopen odpovídajícím způsobem doložit nebo je jejich výše nízká a nepokryla by jeho životní potřeby a následně i splátky úvěru, banka přistoupí k zamítnutí takové žádosti. Je to pochopitelné, za zamítnutým úvěrem je zapotřebí hledat přeci jenom něco více než jen neochotu bank. Věřte, že zamítnutím úvěru pomohou bankovní instituce nejenom sobě, ale i vám.

stisk ruky

Pokud však o spotřebitelském úvěru, potažmo hypotéce, přeci jenom toužíte, řešení nabízí nebankovní společnosti. Jednou z možností je hypotéka bez doložení příjmu. Ano, čtete dobře! Skutečně vám řada poskytovatelů nabídne úvěr i bez toho, aby si ověřila, zda ho budete mít vůbec z čeho splácet. Ovšem nejedná se o dobrosrdečnost jako z pohádek od bratří Grimů. Jedná se o hypotéku jako každou jinou, proto i zde bude zapotřebí ručit nemovitostí.

 1. Záznamy v registrech

Záznamy v registrech představují druhů nejčastější důvod, pro který banka přistoupí k zamítnutí žádosti. I tento problém však nebankovní společnosti dokáží hravě vyřešit.

Úvěr, který si zamilujete na první pohled

Finance

Jsou půjčky, které se vám zalíbí na první pohled. Jde jen o to, vykročit ze zaběhaných kolejí a vyzkoušet něco jiného, nového. Například nebankovní hypotéky.

Z těchto půjček měli lidé ještě několik let zpátky nemalé obavy, ale i to se dnes postupně mění. Mnoho lidí k jejich vyzkoušení dotlačila složitá finanční situace, takže nakonec zjistili, že je to pro ně vlastně to nejlepší možné řešení. Proč?

currency-3088156_640

Zapomeňte na námahu

Jedná se o řešení, které vás nebude stát mnoho práce. Rovnou můžete zapomenout na složité vyplňování dlouhých formulářů, na sjednávání schůzek, nekonečné čekání. Svou žádost budete mít vyřešenou během několika málo chvil tím, že vyplníte několik polí v elektronickém formuláři na webových stránkách společnosti. A to je celé. Žádnou schůzku absolvovat nemusíte, stačí, když máte přístup na internet a vyplníte několik snadných osobních údajů, které dáte dohromady zcela zpaměti.

dollar-17527_640

Specialista to jistí

Máte strach, co všechno budete muset doložit, zařídit, kam se budete muset vypravit? Bojíte se, že se v tom úplně ztratíte? V případě nebankovní půjčky nejsou takové obavy na místě. Třeba proto, že je to vše jednoduché. A také proto, že nebudete muset dělat téměř nic – o to, co bude třeba, se místo vás postará zkušený specialista. A díky tomu, že se ve své práci dobře vyzná, vy můžete být v klidu – nebudete nic řešit, a přesto vše půjde jako po másle.

Každý problém má řešení

Nebankovní půjčka je ideální pro lidi, kteří řeší nějaké finanční potíže. Když ze všeho nejvíce potřebujete individuální přístup, tak jste zde na tom pravém místě. Vše má své řešení, a to platí i v případě nižších příjmů, respektive bonity, a také v případě problémů s registry, anebo jiných komplikací.

Díky tomu, že zde získáte půjčku na míru vašim možnostem, tak bude vždy přesně taková, abyste ji dokázali bez potíží splácet.

A banka vám neschválila půjčku? Požádejte o ni u nebankovní společnosti.

Finance

Ano, požádat nebankovní společnost o hypotéku může být pro vás hlavním řešením, jak se dostat z této situace, kdy se spirála dluhů už nebezpečně roztáčí. U nebankovní společnosti nebude nikdo posuzovat účel, na který peníze potřebujete, ani se nebudou nikým zkoumat vaše příjmy, jaká je jejich výše. Zde stačí, že jste schopni americkou nebankovní hypotéku splácet. Tady je nutné doplnit, že tato půjčka je spojená s vlastnictvím nějaké nemovitosti, která se musí podle zákona zastavit. Přitom odhad nemovitosti neplatíte.
Peníze pod stříškou
To je stejné u nebankovní i bankovní společnosti, pro obě je to krytí, že budete půjčené peníze splácet. Po provedení poslední splátky, je samozřejmě nemovitost zástavy zbavená. Ale i když žádnou nemovitost nevlastníte, může být nebankovní americká hypotékavaše, stačí zde, že bude ručit například svou chatou třetí osoba, klidně i někdo z vaší rodiny. Díky půjčeným financím se vyhnete možné exekuci a nebude váš majetek zabaven. Tady je radou nečekat, nevyplatí se dělat „mrtvého brouka“ a nepřebírat například poštu od věřitele, to se opravdu nevyplácí. Poté je už na řešení této vaší situace pozdě. Samozřejmě, že nebankovní americkou hypotéku můžete využít i jinak, nejen na splácení dluhů. Naskytla se ve vašem okolí šance koupit si garáž pro vaše auto? Garáží v městech nikdy není dost a jejich ceny i hodnota neustále rostou. A to na rozdíl od naší měny, která díky inflaci ztrácí svou hodnotu.
Málo peněz
Ale musíte jednat rychle, počet kupců na garáž nebezpečně roste. Rychle půjčit peníze je snadnější u nebankovní společnosti než u společnosti bankovní. Opět, ale musíte ručit nějakou nemovitostí, může to být váš byt, rekreační nemovitost, nebo opět ručení třetí osobou. A navíc, nemusíte mít u nebankovní americké hypotéky obavy, ze zákona je vše pod dohledem České národní banky. A navíc u této společnosti máte možnost, a to bez pokuty, vypůjčené peníze předčasně splatit.

Učte děti pracovat s financemi už od malinka

Finance

Názory na výuku finanční gramotnosti u dětí se velice různí. Zatímco někteří odborníci by nechali finanční gramotnost později, další by začali s učením již od školky. Jaký přístup zvolíte, je na vás, ale nenechávejte finanční gramotnost pouze na škole, tam je totiž výuka nedostatečná a nebude dětem do života stačit. Existuje spousta možností jak naučit děti hospodařit s penězi.

mince na dlani

·         Deskové hry

Hraní deskových her je výbornou aktivitou, která nenásilně pomáhá trénovat finanční gramotnost u dětí, které ještě nemají vlastní peníze. Vybrat si můžete z několika možností, zahrajte si třeba monopoly, dostihy a sázky či jiné hry, kde nakupujete a prodáváte majetek. Děti totiž dostanou určitou částku, se kterou musí hospodařit a musí dobře počítat, aby jim peníze vyšly. Tyto umělé peníze můžete také využít k hraní si na obchod. Učte děti nakupovat a počítat si útratu, tak aby uměly nakupovat a vycházely jim peníze.
keramická kasička

·         Kapesné

Pokud děti dostávají kapesné, pak se s nimi domluvte dopředu na určité částce na období. Třeba řekněme 500 korun na měsíc. S touto částkou dítě musí vyjít a další peníze prostě nedostane. Je to sice těžké ale velice výchovné, děti se totiž naučí plánovat a rozvrhnout si finanční prostředky tak, aby jim vyšly až do dalšího kapesného. S dětmi se ale musíte domluvit, co všechno si budou z kapesného hradit sami (kredit na telefon či paušál, zmrzliny a podobně) a na co jim přispějete navíc (školní výlety, nečekané akce).
panenka babička

·         Šetření

Velice vhodné je také děti nerozmazlovat. Pokud si něco přejí z vlastního rozmaru, pak si na danou věc musí našetřit z peněz z kapesného či z příspěvků k narozeninám či k svátkům a Vánocům. Proč? Protože je to naučí šetřit a zjistí, že nic nedostanou v životě a to je do života strašně důležité. Děti, které dostanou všechno, a nemusí peníze řešit se často špatně srovnávají v dospělosti s omezenými prostředky.

Ušetřit lze snadno

Finance

Mít pod matrací nebo v pokladničce nějakou tu finanční rezervu se vždycky hodí. Při dnešních cenách je však pro většinu rodin poměrně složité ušetřit, byť jen nějaký ten malý peníz. Alespoň při běžném provozu. Přitom stačí změnit pár maličkostí, díky kterým se dají uspořit poměrně slušné peníze. Chce to jen vědět jak na to.
bílorůžové prasátko

1.      Svícení – ceny elektrické energie neustále stoupají, což má samozřejmě značný negativní vliv na stav konta většiny Čechů. Řešením ale není nesvícení, ale svícení, ovšem pomocí modernějších zdrojů světel, například v podobě LED žárovek. Ty budou k vaší peněžence daleko šetrnější než vaše stávající vláknové žárovky. Za rok tak díky tomu můžete ušetřit i několik tisícovek. A to už je velká úspora.

2.      Jezděte na kole – v případě, že nepracujete doma nebo někde za rohem, nejspíše se do zaměstnání přepravujete buďto svým vozem, nebo pomocí MHD. Daleko levněji vás vyjde jezdění na kole. Nejen, že vás to nebude nic stát, ale zároveň něco pozitivního uděláte i pro své zdraví. Výjimku můžete udělat v zimních měsících, kdy se jezdění na kole kvůli počasí příliš nedoporučuje.
osmdesát dolarů

3.      Jezte doma – stravování venku je poměrně drahou záležitostí, zvláště, pokud si rádi dopřáváte jídla v lepších restauracích. Přirozeně, že daleko levnější je jíst doma. Navíc budete mít velkou výhodu v tom, že budete přesně vědět, co jíte.

4.      Sprcha – nejen elektrická energie, ale i voda v posledních letech nebývale zdražila. Proto je vhodné s ní šetřit. Samozřejmě, že se můžete sprchovat alespoň jednou denně. Co však měli změnit je délka sprchování. Bohatě postačí, když se budete sprchovat dvě až tři minuty. Rozhodně si při mytí nezpívejte nebo se nesnažte hloubat nad nesmrtelností brouka. Soustřeďte se na jen a pouze na hygienu. Možná se vám to nezdá, ale jakmile zkrátíte dobu sprchování na minimum, můžete tak ušetřit i několik tisíc korun za rok. Samozřejmě, že to ale musí platit pro všechny členy rodiny.

Americká VIP hypotéka

Finance

Zkoušeli jste si vzít úvěr v bance? Nepodařilo se vám to kvůli špatným registrům? Nebo máte jiné daleko větší problémy? Například dokonce exekuce? Ničeho se neobávejte, vždy se dá něco dělat. Banky velice často odmítají své klienty z důvodu záznamu v registru dlužníků a to buďto bankovního nebo dokonce i nebankovního typu. Bankovní klasicky znamená, že jste se například opozdili s nějakou splátkou, nezaplatili složenku a tak dále. Nebankovní znamená, že například máte nějaký dluh na sociálním a zdravotním pojištění a tak dále. Záznam tedy můžete získat poměrně snadno. A právě kvůli němu vám v bance nepůjčí. Dalším kritériem jsou často nízké příjmy, které bývají taktéž velkým problémem.

ušetřit peníze

 1. Získejte VIP úvěr. Americká nebankovní hypotéka pod názvem VIP je speciální produkt, který můžete získat, pokud nemáte záznam v registru. To by znamenalo, že budete mít garantovaný 4% úrok ročně s dobou fixace po celou dobu splácení a trvání úvěru. Velmi výhodné podmínky.
 2. Pokud nemáte čistý registr, pak může s vámi někdo jiný, kdo čistý registr má, vstoupit do smlouvy jako spoludlužník. Například někdo z rodiny, manželka nebo blízká osoba. Ti většinou velice rádi pomohou a přistoupí do smlouvy.

Výhodné podmínky pro každého

Často se setkáváme s klienty, kteří již byli odmítnutí v bance. To vůbec nevadí a v žádném případě to nebrání tomu, abychom vám úvěr poskytli a to za velmi výhodných podmínek. Máme nízké úrokové sazby, takže našim klientům můžeme nabídnout to nejlepší, například stejně výhodné podmínky, na které by dosáhli například v běžné bance. Pokud vás tedy banka odmítla, pak nevěšte hlavu, něco s tím zajisté uděláme.

počítač

 1. Jestliže nemáte nikoho blízkého, abyste mohli doložit čistý registr dlužníků, pak vám zprostředkujeme jiný velice výhodný úvěr. Klasickou americkou hypotéku nabízíme s úrokem 6,9 % ročně. V tomto finančním produktu akceptujeme záznamy v registru, takže můžete mít jakýkoliv záznam a navíc tolerujeme i nízké příjmy.

Skvělé nebankovní hypotéka bez registru

Finance

Pokud byste si přáli mít tu nejlepší, ale opravdu skvělou hypotéku, tak byste se měli opravdu co nejrychleji rozhodnout a vybrat si od nás všechno, co budete chtít. Je to skvělá možnost pro ty, kterým žádost v bance zamítli. Tohle se u nás nestane, protože my jsme ochotní spoustu věcí tolerovat. Například tolerujeme třeba i nějaký záznam v registrech, takže se určitě bát nemusíte. Budete spokojení ve všech směrech.

druh půjčky

Naše luxusní nebankovní hypotéka bez registru se vám na sto procent bude líbit, protože zde snad ani jiná možnost není. My pomůžeme těm, kteří to zrovna potřebují, a my jim mile rádi podáme pomocnou ruku. Sice ten termín hypotéka bez registru je trochu zavádějící, protože my do registru koukáme, ale jsme ochotní toho hodně tolerovat, protože chápeme, že každý dělám chyby, to je jasné. Pokud bude vaše jméno v registru smazané, tak můžete plynule přejít z tohoto úvěru, tak můžete přejít zpět do banky, to je jasné. Všechno bude skvělé a bude se vám to moc líbit.

Bez překážek

Pro nás je opravdu velice důležité to, že my vyjdeme vstříc všem. Nízký věk pro půjčku pro nás není vůbec problém. Stejně tak jako nízký příjem a podobně. Tohle všechno se dá tolerovat a vždy to nějak vymyslíme, abyste byli opravdu nadšení a spokojení. Rozhodně to bude jistě skvělé a bude se vám to líbit. U nás získáte garanci nízkých splátek v nebankovním sektoru. Dále vám poradíme se vším, co budete potřebovat.

dřevěná maketa

Máme pro vás speciální infolinku, kde se dozvíte všechno, co budete potřebovat vědět. Stačí, pokud snadno a rychle vyplníte přes internet nezávaznou žádost, takže to bude pro vás skvělé. Tohle je určeno pro podnikatele i pro ty, kteří se nacházejí v exekuci. Budete nadšení a budete spokojení ve všech směrech, protože my vás v tom prostě a jednoduše nikdy nenecháme, tak na nic nečekejte.

Peníze pro každého

Finance

Někdy se stává, že se při podnikání leccos nepodaří tak, jak bychom chtěli a nám zbydou nakonec jen dluhy, a ještě špatné zkušenosti. Co si v takovém případě počít? Rozhodně nic nevzdávat a začít znovu. Ono se to asi dobře řekne, jenže ke každému podnikání jsou odjakživa potřebafinance. Poprvé vám možná půjčila banka, ale teď už by bylo naprosto zbytečné vážit tam své kroky. Pokud máte záznam v registru, dá od vás ruce pryč. Podnikatelé a firmy využívají zajímavé finanční produkty, jakými jsou hypotéky bez doložení příjmů a hypotéky bez registru. Jak název napovídá, nebudete muset dokládat ani jeden z uvedených údajů.

počítač

Nebojte se začít znovu

V dnešním světě to mají začínající podnikatelé docela složité. Mohou pracovat do úmoru a jednat sebepoctivěji, a přesto se jim může stát některá nepříjemnost, která je srazí na kolena a dostane do registru. Jednou z častých příčin, kterou není možné předvídat a ani jí zabránit, je to, že váš zákazník nezaplatil včas fakturu a tím vás dostal do neřešitelné situace.

 • Hypotéka bez registru vám zajistí půjčku například na
  • družstevní byt
  • rodinný dům
  • chalupu
  • restauraci
  • hotel
  • penzion
  • chatu.

Vaše půjčka bude schválena do čtyřiadvaceti hodin. Splácet ji můžete až neuvěřitelných třicet let. Ze současné prodejní ceny nemovitosti máte garantováno padesát až sedmdesát procent.

 • Takto získané peníze podnikatelé často využívají na
  • vyplacení exekucí
  • splacení různých dluhů
  • konsolidaci půjček
  • rozjezd nového podnikání.

cíl

K získání potřebných financí je zapotřebí jen několik málo kroků. Vyplnit online žádost a ofotit nemovitost, o kterou se bude jednat a fotografie odeslat spolu se žádostí. Poté budete kontaktováni, aby mohly být dojednány podrobnosti. Po podepsání smlouvy už nestojí nic v cestě tomu, abyste mohli začít znovu s potřebnou finanční injekcí.

Vsaďte na vhodného věřitele

Finance

Zaručeně moc dobře víte, že peníze jsou v dnešní době skutečně potřeba, a že to bez nich jen tak nejde, na to se můžete spolehnout. Jestli si chcete peníze z nějakého důvodu půjčit, tak byste si měli promyslet mimo jiné to, na koho se se svojí žádostí obrátíte, protože je to přeci jenom něco poměrně důležitého a může to rozhodovat o tom, zda se peněz dočkáte či nikoliv.

rekonstrukce

Jestli nejste zrovna ideálním žadatelem a hledáte někoho, kdo Vám peníze půjčí, i když máte nějaký ten zápis v registru dlužníků, tak si můžete být jistí tím, že si přijdete na své, když využijete toho, co tu pro Vás je, protože přeci jenom nic není jen tak. Americká hypotéka bez registru by se Vám v takovém případě mohla skutečně líbit, protože její získání není složité, navíc se můžete vyhnout kontrolám, které Vám jsou nepříjemné, což se samozřejmě hodí, na to se spolehněte. Využijte tedy toho, co tu pro Vás je, a vsaďte na takovou půjčku, která pro Vás bude ve všech ohledech ideální.

Jde to i bez starostí
Pokud si chcete půjčit peníze a vyhnout se zbytečným kontrolám, tak je potřeba abyste splnili jednu podmínku, bez které by to rozhodně nešlo. O jakou podmínku se vlastně jedná? Zástava nemovitosti je něčím, bez čeho se v takovém případě neobejdete, můžete si ale být jistí tím, že když tuto podmínku splníte, bude pro Vás získání financí skutečně jednoduché.

interiér

I nebankovní společnosti Vám tedy mohou nabídnout něco, s čím budete nadmíru spokojeni. Vyberte si takovou půjčku, která bude vyhovovat všem Vašim představám a požadavkům, můžete si být jistí tím, že nebudete z žádného důvodu litovat, protože se dočkáte financí, po kterých toužíte. Je to mnohem jednodušší, než byste si mohli myslet. Když totiž najdete vhodného věřitele, tak se zaručeně dočkáte takových výsledků, které Vás opravdu potěší, to je jistota. Tak proč něčeho takového nevyužít?

 • 1
 • 2