A banka vám neschválila půjčku? Požádejte o ni u nebankovní společnosti.

Finance

Ano, požádat nebankovní společnost o hypotéku může být pro vás hlavním řešením, jak se dostat z této situace, kdy se spirála dluhů už nebezpečně roztáčí. U nebankovní společnosti nebude nikdo posuzovat účel, na který peníze potřebujete, ani se nebudou nikým zkoumat vaše příjmy, jaká je jejich výše. Zde stačí, že jste schopni americkou nebankovní hypotéku splácet. Tady je nutné doplnit, že tato půjčka je spojená s vlastnictvím nějaké nemovitosti, která se musí podle zákona zastavit. Přitom odhad nemovitosti neplatíte.
Peníze pod stříškou
To je stejné u nebankovní i bankovní společnosti, pro obě je to krytí, že budete půjčené peníze splácet. Po provedení poslední splátky, je samozřejmě nemovitost zástavy zbavená. Ale i když žádnou nemovitost nevlastníte, může být nebankovní americká hypotékavaše, stačí zde, že bude ručit například svou chatou třetí osoba, klidně i někdo z vaší rodiny. Díky půjčeným financím se vyhnete možné exekuci a nebude váš majetek zabaven. Tady je radou nečekat, nevyplatí se dělat „mrtvého brouka“ a nepřebírat například poštu od věřitele, to se opravdu nevyplácí. Poté je už na řešení této vaší situace pozdě. Samozřejmě, že nebankovní americkou hypotéku můžete využít i jinak, nejen na splácení dluhů. Naskytla se ve vašem okolí šance koupit si garáž pro vaše auto? Garáží v městech nikdy není dost a jejich ceny i hodnota neustále rostou. A to na rozdíl od naší měny, která díky inflaci ztrácí svou hodnotu.
Málo peněz
Ale musíte jednat rychle, počet kupců na garáž nebezpečně roste. Rychle půjčit peníze je snadnější u nebankovní společnosti než u společnosti bankovní. Opět, ale musíte ručit nějakou nemovitostí, může to být váš byt, rekreační nemovitost, nebo opět ručení třetí osobou. A navíc, nemusíte mít u nebankovní americké hypotéky obavy, ze zákona je vše pod dohledem České národní banky. A navíc u této společnosti máte možnost, a to bez pokuty, vypůjčené peníze předčasně splatit.

Previous
Pohovka v kuchyni? Proč ne!
Next
Úvěr, který si zamilujete na první pohled