Americká VIP hypotéka

Finance

Zkoušeli jste si vzít úvěr v bance? Nepodařilo se vám to kvůli špatným registrům? Nebo máte jiné daleko větší problémy? Například dokonce exekuce? Ničeho se neobávejte, vždy se dá něco dělat. Banky velice často odmítají své klienty z důvodu záznamu v registru dlužníků a to buďto bankovního nebo dokonce i nebankovního typu. Bankovní klasicky znamená, že jste se například opozdili s nějakou splátkou, nezaplatili složenku a tak dále. Nebankovní znamená, že například máte nějaký dluh na sociálním a zdravotním pojištění a tak dále. Záznam tedy můžete získat poměrně snadno. A právě kvůli němu vám v bance nepůjčí. Dalším kritériem jsou často nízké příjmy, které bývají taktéž velkým problémem.

ušetřit peníze

  1. Získejte VIP úvěr. Americká nebankovní hypotéka pod názvem VIP je speciální produkt, který můžete získat, pokud nemáte záznam v registru. To by znamenalo, že budete mít garantovaný 4% úrok ročně s dobou fixace po celou dobu splácení a trvání úvěru. Velmi výhodné podmínky.
  2. Pokud nemáte čistý registr, pak může s vámi někdo jiný, kdo čistý registr má, vstoupit do smlouvy jako spoludlužník. Například někdo z rodiny, manželka nebo blízká osoba. Ti většinou velice rádi pomohou a přistoupí do smlouvy.

Výhodné podmínky pro každého

Často se setkáváme s klienty, kteří již byli odmítnutí v bance. To vůbec nevadí a v žádném případě to nebrání tomu, abychom vám úvěr poskytli a to za velmi výhodných podmínek. Máme nízké úrokové sazby, takže našim klientům můžeme nabídnout to nejlepší, například stejně výhodné podmínky, na které by dosáhli například v běžné bance. Pokud vás tedy banka odmítla, pak nevěšte hlavu, něco s tím zajisté uděláme.

počítač

  1. Jestliže nemáte nikoho blízkého, abyste mohli doložit čistý registr dlužníků, pak vám zprostředkujeme jiný velice výhodný úvěr. Klasickou americkou hypotéku nabízíme s úrokem 6,9 % ročně. V tomto finančním produktu akceptujeme záznamy v registru, takže můžete mít jakýkoliv záznam a navíc tolerujeme i nízké příjmy.

Previous
Ledová královna
Next
Mít přehled v oblasti SEO se vyplatí