Rubrika: Služby

Proč dát přednost bílé barvě posuvných dveří vestavěné skříně

Služby

O výhodách vestavěných skříní sestavovaných na míru bylo sepsáno již mnoho odborných i ryze amatérských komentářů a článků. V první řadě se lidé pozastavují nad tím, že mají k dispozici jednotný úložný prostor, a že nemusí pracně hledat některé předměty, co uskladnili na opačné straně svého příbytku. Dále se řeší vnitřní uspořádání, aby bylo pokud možno co nejlépe přístupné i bez židlí a štaflí, a aby se bylo možno dostat velmi pohodlně do zásuvek s drátěným programem a vylovit z nich spodní prádlo, kravaty, šátky a další drobné předměty.

šaty ve skříni

Teprve na posledním místě přichází na řadu barva posuvných dveří.

Někteří lidé ji neřeší prakticky vůbec a přenechávají její volbu na partnerovi, jiní jí naopak věnují maximální pozornost. Jak to tedy je, má význam vybírat pečlivě i dekor dveří, anebo je to jedno a časem si přivyknete třeba i na šedobéžové proužky?

Na šedobéžové proužky si nepřivyknete – pokud se vám již od počátku dekor nelíbí, rozhodně se vám nezalíbí za pár měsíců a naopak to bude mít spíše opačnou tendenci. Budete toužit po tom dveře vyměnit za jiný kus.

bílé skříně

Na tmavé raději zapomeňte – příliš tmavá barva dveří vám odkrojí obrovský podíl světla v místnosti. Platí zde neúprosné fyzikální zákony a v praxi si pak ověříte, že čím tmavší prostředí, tím opticky menší místnost. Velmi neprozíravé je to zejména v malých bytech, tam se budete cítit doslova jako ve vězeňské kobce.

Důvěřujte bílé – čistě bílá barva White Soft 9010 Sten skříně, případně lehce krémová, vám místnost opticky zvětší, zesílí odraz slunečního záření a mnohdy také zlepší náladu. Bílá se navíc hodí prakticky ke všemu – k dřevěnému masivu, ke sklu, ke kovovým částem nábytku, k dřevotřískovým dýhám, k parketové či plovoucí podlaze, ke kobercům, ke keramické a kamenné dlažbě a ke všem typům maleb na stěnách. Bílá je zkrátka univerzální za každých okolností.

Praktické tašky vhodné na reklamní účely

Služby

Přemýšlíte, jaký letos opět vybrat reklamní či dárkový předmět? Existují předměty, které jsou velmi tradiční a s nimi neuděláte chybu i pokud je budete opakovat každý rok. Jde například o kancelářské potřeby, věci do domácnosti i kanceláře v podobě hrnků, sklenic, váz, nádob, příborů apod. Jde o věci, které jsou praktické, využitelné a jsou vhodné pro většinu lidí.

Ale můžete být i více kreativní a zkusit i méně známé předměty, které se často nevyužívají k těmto účelům. Může jít například o vybavení na sport, věci do auta či elektroniku. Tam můžete zařadit například spacáky, svítilny, batohy, ručníky, deštníky, nabíječky, sluchátka, flash disky, škrabku na sklo do auta, reflexní vesty a pásky apod.

papírové tašky

Velmi zajímavou kategorií jsou i ekologické předměty. Co tam spadá? Jde o věci, které jsou vyrobené z přírodních materiálů nebo z recyklovaných materiálů. Jde tak například o skleněné nádoby na vodu, bambusové a dřevěné výrobky v podobě příborů, misek a nádob. Ale také oblečení, které je vyrobené z bavlny. A velmi oblíbené jsou také reklamní tašky s potiskem. Jde buď o papírové či látkové tašky. Jsou skvělou náhražkou tašek z igelitu. Můžete na ně nechat natisknout svůj vlastní potisk, plocha je proto ideální. A do těchto tašek pak následně dát další reklamní předměty. Látkové tašky lidé čím dál více využívají. Jsou vhodné na nákup i uskladnění potravin. Tyto tašky tak pomáhají snižovat využívání jednorázových igelitových sáčků.

látkové tašky

Předmětů k výběru je opravdu mnoho. Proto můžete vybírat předměty z různých kategorií a udělat z toho zajímavý a originální reklamní či dárkový balíček. Vybírejte předměty, které má možnost využít většina lidí. Hlavně ať jsou předměty praktické, využitelné a nejde jen o zbytečné věci, které lidé doma položí a už si jich nevšimnou. Zajímavé a praktické předměty budou lidé využívat a tím tento produkt bude opravdu sloužit správnému účelu a potisku si tak všimne i mnoho dalších lidí.

Kvalitní ruční práce

Služby

Řemesla se v dnešní době velmi cení. Není divu, protože dnešní mládež se hlásí především na vysoké školy nebo vyšší odborné a na klasická řemesla jako třeba svářeč, elektrikář, topenář, zedník nebo malíř pokojů není moc zájem. Já to znám, protože jen z našeho města odstranili obor prodavačka a topenář. Bohužel se prý tři roky potýkali s malou obsazeností, že je už nikdo nechtěl dotovat., Měli moc málo přihlášených žáků. A když už náhodou zaplnili minimální požadované množství žáků, tak jim v druhém ročníku třeba dva tři odešli. Odešli právě za lepším, rodiče je nakonec přemluvili, že s maturitou toho udělají víc a mají otevřené dveře pro případnou vysokou školu, kam se člověk bez maturity nedostane.

Ruční práce jsou hodně žádané

Já mám taky maturitu. Mám zdravotní školu, ale stejně tento obor nikdy dělat nebudu. Vůbec mě nebaví, ale šla jsem na něj jen z důvodu, že škola byla hned za rohem a budu mít maturitu. To byl můj cíl. Ovšem nyní dělám uklízečku. A musím říct, že mě práce hodně baví. Díky pohybu jsem shodila deset kilo, se kterými jsem se potýkala od dětství. Kdybych seděla někde v kanceláři, tak jen kynu a kynu. Taky jsem si díky uklízení našla spoustu přátel. Uklízím ve školce a ve škole, kde jsem s spřátelila s učiteli, a dokonce máme i různé oslavy během roku.

Ruční práce nic nenahradí

To můj bratr je topenář a vydělává více peněz než nějaký úředník. Otec je zedník a dovolí si třikrát ročně jezdit na luxusní dovolené, a ještě k tomu má dvě nová auta ze salonu. Další bratr se učí na svářeče a už nyní má tolik zakázek, že nestíhá. Hodně dobře placené jsou i ruční výkopové práce, které dělá taky hodně mých kamarádů. A musím říct, že je to taky fajn práce. Pracují jen pět hodin denně a platy mají opravdu vysoké. Navíc mají svaly, což se ženám jistě líbí. Navíc tento druh práce bude vždy žádaný, staví se stále a vždy ruční práce budou třeba. To nikdo nenahradí. Pokud vás to zajímá více, podívejte se sem na náš web.

Vymyslete pro své děti nezapomenutelnou oslavu

Služby

Blíží se vím dětská narozeninová oslava v Praze? A vy si přejete ať je pro vaší malou ratolest nezapomenutelná. Aby si jí užila co nejvíce a bavila se se svými kamarády. Ale jak takovou narozeninovou oslavu připravit. Našla jsem pro vás pár typů, které by se vám třeba hodili a budou vaší inspirací.

V první řadě se určitě zaměříme, co se vašemu dítěti líbí. Pro kluka to může být třeba oslava ve stylu superhrdinů, s motivem aut, s dinosaury, s filmovými hrdiny. Pro holku určitě oslava pro princezny, jednorožci, panenky, ale taky může být ve stylu klučičí, spousty holek má rádo superhrdiny, nebo má oblíbené filmové hrdiny. Tady můžete vypustit veškerou svoji fantazii a uspořádat tu nejlepší oslavu. Je taky určitě dobré se případně svého dítěte zeptat, jaká by měla být oslava. Jaký chce mít dort, výzdobu, kostým prostě cokoliv ho napadne, vždyť je to přeci jejich den.

oslava narozenin

Oslava může být taky finančně náročná, takže si předem propočítejte svůj rozpočet co chcete do oslavy investovat. A hlavně nic neslibovat do předu, když nevím jestli se to do financí vleze. Podle financí se taky určitě dozvíte kde oslavu uspořádat. Snad v nějaké herně? Na zahradě? V pronajatém prostoru? Nebo jednoduše u vás doma. Co na oslavě určitě nesmí chybět jsou kamarádi a dárky. Na to v žádném případě nesmíte zapomenout.

Další typ jsou hry. Děti milují hry a když můžou dovádět na skákacím hradě. A co třeba takový váš kouzelník? Ten by se určitě na dětskou oslavu hodil, nemyslíte? Děti jsou fascinované kouzlením. Když vytáhne kouzelník s klobouku malého králíčka. Hned jim to začne v tě malinké hlavičce přemýšlet jak to ten kouzelník udělal? Jak se tam ten králíček dostal? Zapojme jejich fantazii. Pokud jste z Prahy, tak si můžete vybrat kouzelníka přímo na našem webu. Je hezké vidět děti jak se baví a taky jsou samotné zapojeny do kouzel. Zatím co vy budete mít čas, na nachystání dortu se svíčkami.

malování na obličej

Velmi důležité jsou pozvánky. No přece bez pozvánek by děti nevěděli kdy a kde se oslava narozenin bude konat. To by byl ale průšvih. Můžete nechat své dítko aby namalovalo svoji oslavu na pozvánku, anebo jí můžete vytvořit spolu a vytisknout. Pokud jsou děti starší a budou bez rodičů, tak klidně můžete naplánovat oslavu narozenin i s přespání. Pojídat společně popkorn a koukat na nějakou pohádku. Potom společně zalehnout do spacáků a vyprávět si zážitky s oslavy.

To je jen pár typů jak by asi tak mohla narozeninová oslava vypadat. Samozřejmě hodně záleží jak dítě bude věkově staré, podle toho se přizpůsobíme.

Kdo má na starosti zásobování lékáren

Služby

Pro mnoho lidí představují lékárny jeden z nejdůležitějších obchodů. Mnoho z nich zde kupuje léky, bez nichž by pro ně byl život podstatně těžší, ne-li zcela nemožný. I to je důvod, proč je zvláště důležité zajistit pravidelnou a spolehlivou dodávku zboží.

K tomu je samozřejmě zapotřebí dobrý a fungující systém. I to je důvod, proč zásobování lékáren TL Cargo nemůže provádět kdokoliv. Je totiž potřeba, aby se vyznal nejen v obchodě, ale také aby byl dostatečně spolehlivý. Pokud totiž nebude některý z produktů dodán včas, mohlo by to způsobit velké potíže.

plné regály v lékárně

Důležité je také sledování trendů. Například je známo, že s nástupem chladnějšího podzimního počasí se zvyšuje i výskyt nejrůznějších respiračních onemocnění. Proto je nutné zvýšit dodávky nosních kapek, léků proti kašli a podobně.

To platí zvláště nyní, v době pandemie koronaviru. Lidé chtějí pochopitelně být připraveni, a proto předem kupují léky, které jim mají pomoci například utišit horečku. Jejich prodej tedy značně stoupá, a je tedy nutné pokrýt poptávku.

S podzimem také lidé mnohem více kupují nejrůznější vitaminové přípravky. Chtějí se tím ochránit před již zmíněnými respiračními chorobami, jako jsou chřipky či angíny. O tom, zda fungují, by se dalo diskutovat, avšak je rozhodně dobré mít jich na skladě dostatečnou zásobu.

klasický znak lékárny

K tomu samozřejmě musíme připočítat klasické léky, které lidé berou pravidelně a které jsou na předpis, jako je inzulin, léky na štítnou žlázu a podobně. I ty musí být vždy k dispozici, bez ohledu na to, jaké je zrovna období.

Ovšem nejen podzim přináší zvýšený prodej. Na jaře bývá zájem o nejrůznější očistné čaje a jiné kůry, v létě zase o opalovací krémy či přípravky na utišení pokožky po spálení či bodnutí hmyzem.

Je tedy vidět, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Proto jsou na zásobovací firmy kladeny poměrně přísné požadavky. Koneckonců, v jde tu bez nadsázky o naše zdraví.

Jak by mělo vypadat ideální schodiště

Služby

Plánujete výstavbu schodiště ve svém domě a rozhodujete se o tom, jak jej koncipovat? Stavební firmy vám vytvoří prakticky cokoli, co bude technicky schůdné a co bude odpovídat realizovatelnému projektu, ovšem neměli byste zapomínat i na další záležitosti:

Mělo by zapadnout do koncepce objektu – schodišť existuje celá řada typů, je to stavební prvek známý již tisíce let a lidé jej staví ze zcela zjevných důvodů – vystoupat výš, co nejvýš k nebesům a mít co největší rozhled kolem sebe. Schodiště nalézáme na hradech a zámcích a neobejde se bez nich žádná rozhledna. V domě či mezonetovém bytě plní podobnou funkci, tedy zpřístupnit další prostory k obývání, aniž bychom potřebovali výtah.

točité schody

Jestliže navrhujeme schodiště, měli bychom kromě jeho praktické stránky pomýšlet i na samotný vzhled. Rozhodovat se o tom, zda bude přímé, lomené, točité, jaký bude jeho sklon, jak široké budou schodnice, jak budou na sebe navazovat schody do dalších prostor, jakou plochu zaberou atp.

Nemělo by klouzat – podkluzování na schodech vede k tomu, že se z nich můžete zřítit. Ve filmu to vypadá legračně a kaskadéři, kteří takové záběry natáčí, jsou na takové situace připravení, ale pád ze schodů pro malé děti, těhotné budoucí maminky nebo seniory může končit i vážným úrazem nebo smrtí. Neberte to na lehkou váhu a zabezpečujte schodnice proti klouzání vhodnými prostředky. A pokud sázíte na jejich krásný vzhled i bez nich, nejbezpečnější chůze po schodech je vždy bosou nohou.

kamenné schody

Podpora zdravého životního stylu – víte, že jedním z nejzdravějších pohybů je chůze, a to speciálně po schodech? Máte-li tu možnost, rozhodně neváhejte a choďte po schodech denně. Doporučujeme to i lidem, kteří žijí v bytových domech ve vyšších patrech, aby namísto výtahu raději vybíhali schody po dvou, čímž si perfektně zlepší kondici a také vylepší náladu díky uvolněným hormonům štěstí – endorfinům.

Ideální krok vpřed pro každého podnikatele.

Služby

Přemýšlíte nad vlastní webovou aplikací, ale nevíte, jak na to? Pokud své podnikání chcete posunout dál, je webová aplikace skvělou volbou! Ve Vašem podnikání Vám může pomoci především v oblasti marketingu, prezentace a také ulehčí klientův potencionální přístup k Vaší značce. Zdárným příkladem úspěšných webových aplikací může být například Facebook nebo Gmail, ačkoliv je občas těžké určit, zda se stále jedná o webovou aplikaci, či o webovou stránku. Mimo mnoho jiných, jistě znáte například Microsoft Office, Apple iWork či Intuit TurboTax.

web aplikace

Pokud se tedy rozhodnete pro vytvoření vlastní webové aplikace, s největší pravděpodobnostní budete potřebovat rady a služby profesionála. Právě tím je například Michal Strelec, který se na tvorbu aplikací strelec.pro a vývoj webových aplikací specializuje mnoho let. Z mnoha jeho zakázek můžeme vyzdvihnout například PRAGUE BOATS, Pražskou paroplavební společnost, SEOlight, Gama Logistics, ENGINN EFFECT, Brašnařství Tatiana nebo třeba Big Shock. V rámci svých služeb také nabízí udržování, provoz, podporu a případné rozšíření Vaší aplikace, přičemž Vám zdarma vypracuje nabídku, zahrnující seznam požadovaných funkcí, předběžný odhad ceny a časový harmonogram a také nabídku podpory i provozu. V rámci co možná nejlepší spolupráce nabízí konzultaci osobě, o telefonu či online, a to především proto, aby Vaši zakázku mohl co nejlépe analyzovat a vyhovět tak Vašim požadavkům.

programování

Jelikož se jedná o skutečného profesionála, svým vlastním jménem Vám zaručuje profesionalitu, spolehlivost a kvalitu. Většinu zakázek zpracovává sám, případně s úzkým týmem vývojářů, přičemž při vývoji, podpoře i samotném provozu Vaší aplikace využívá ověřené postupy pro softwarové inženýrství, a zároveň moderní technologie, které minimalizují chyby – případně je efektivně odstraní. S jeho mnoholetými zkušenostmi a Vaší vlastní webovou aplikací můžete efektivněji podnikat a svou firmu tak posunout na vyšší úroveň.

Fotograf Opava

Služby

Focení je vášeň. A to nejen pro samotné fotografy, ale také pro rodiny, páry, skupinky nebo jednotlivce, kteří si chtějí nechat památku na celý život. Čas běží, lidé stárnou a mnohdy zapomínají, kým byli, když byli mladší. Jaké měli ideály, sny a přání. Po čem v životě toužili a co pro ně bylo podstatné. S pomocí fotografií se můžete vrátit do minulosti a konfrontovat se s vaším mladším já. Můžete také zavzpomínat na staré přátele, dávnou lásku či na blízké, kteří už nemohou být s vámi. Fotografie jsou navždy, stejně jako naše city a vzpomínky. Pojďte vzpomínkám naproti a nechte se unášet na vlně melancholie.

fotoaparát fotky

Jste z Opavy či blízkého okolí? A kdo se vám vybaví, když uslyšíte slovní spojení fotograf Opava? Jistě skvělý fotograf a profesionál ve svém oboru Jan Vlček. Jeho jedinečný pohled na svět, který skrz fotoaparát spolu s vámi přenese na fotografii, vám vezme dech. A říkáte si, kdy by bylo nejvhodnější se nechat vyfotografovat? Kdykoliv. Ať už je jaro, léto, podzim nebo zima, vždy je to správné období pro zvěčnění se. Každá roční doba je krásná a každá přináší jiné možnosti.

Fotograf Jan Vlček se specializuje na umělecké zachycení vašeho svatebního dne, dětí a rodiny, těhotenského i novorozeneckého focení. Dalo by se říci, že vás provede všemi vašimi životními milníky. Svatba, těhotenství, miminko, děti a rodina. U všeho bude s vámi a zanechá vám ty nejkrásnější vzpomínky.

fotografie fotograf

Nejvzácnější na světě nejsou peníze, drahé kameny či šperky. Nejvzácnější je život sám, zážitky spojené s příjemnými věcmi a šťastnými chvílemi. Po letech nebudete vzpomínat na to, kolik stálo nové auto. Budete hledat v paměti podobu vašeho nejlepšího přítele, vaší babičky, vašich sotva narozených dětí. O tom je život. Abychom měli na stará kolena na co vzpomínat a mít přitom úsměv na tváři. K tomu vám dopomohou fotografie od Jana Vlčka z Opavy.

S Ketomixem zhubnete rychle a snadno

Služby

Léto je všude okolo nás, konečně jsme se dočkali! Ale možná vás pohled do zrcadla trochu rozhodil, když jste zjistili, že se do loňských plavek jaksi nevejdete … Není třeba ale smutnit, nikdy není pozdě a leccos se dá zachránit.

Blíží se termín vaší dovolené a chcete na mořských plážích oslnit svým krásným štíhlým tělem? Neslibujeme vám zázraky a úbytek nadbytečných kilogramů během týdne jako některé diety, které chtějí jen nalákat nové a nové zákazníky. Ale zaručujeme vám, že s naší Ketomix dietou dosáhnete velmi kvalitních výsledků a hlavně – během ketózy, kterou si s naší pomocí nastaví vaše tělo, dojde ke spalování nežádoucích tukových zásob a nikoliv k úbytků svalů. A to proto, že jídla Ketomix jsou připraveny ve vyváženém poměru se sníženým obsahem sacharidů a tuků a naopak se zvýšeným obsahem bílkovin.

léto moře

Na začátku našeho článku jsme zmínili pojem ketóza. Kdo s námi již hubne nebo v minulosti zhubnul, ví oč se jedná. Pro vás, kteří tento pojem slyšíte poprvé, vězte, že ketóza je velmi důležitým startem při hubnutí. Tělo se díky vyvážené stravě dostává do určitého stavu, kdy už ví, co má vlastně samo dělat. Naše tělo je úžasné a vědoucí. Do stavu ketózy se dostává po dvou až třech dnes, kdy vlastně dostává v přesném složení taková jídla, která jsou naprosto dostatečná pro jeho fungování a ono si samo začíná „brát“ z uložených tukových zásob. Díky ketóze začínáte spalovat tuky a nemusíte se potit kvůli tomu v posilovně!

obézní chůze

Ketomix dieta je založena právě na vyváženém jídelníčku a není třeba běhat maratóny, posilovat ve fitku, každodenně cvičit a způsobit si tak někdy i nepříjemné bolesti natažením svalů a únavou.

Pokud se při dietě aktivně hýbat a cvičit chcete, můžete, ale není to nezbytnou podmínkou, i když – pohyb je samozřejmě zdravý. Ale zvažte, jaký druh sportu a pohybu je pro vás vhodný.

Sportoviště, sporty a sportovci

Služby

Kde tedy sehnat nejčerstvější novinky o sportu? Prosím vás, dneska je přečtete opravdu všude. Není jediného online média, které by naprosto vynechalo sport jako tu nejčtenější rubriku ze všech. Mezinárodní či vnitrostátní zprávy? Fajn, je to hodně čtené. Třeba i nejrůznější kategorie jako koronavirus nebo podobné, ano taky jsou hodně čtené. Ale nic netáhne takovou masu lidí jako sport. Lidé se na sporty dívali odjakživa, už ve starém antickém Řecku se lidé chodili dívat do amfiteátrů na sportovce, dívat se na svaly a odhalovat všechny své pudy. Je pravda, že tehdy se sportovalo opravdu s minimem oděvu, takže sport byl jistě oblíben u všech kategorií a zejména u žen. Ale i mužů! Nesmíme zapomínat na to, že antičtí Řekové praktikovali otevřenou sexualitu.

training-828741_640

Každopádně zpátky k tématu, pakliže hledáme zdroj spolehlivých informací o tom, jak dopadl náš oblíbený tým nebo co dělat, když je zrovna ouvej v tom nejnapjatějším okamžiku dějin sportu, to se dozvíme z důvěryhodných kanálů a médií, ve kterých se dozvíme nejen výsledky zápasů a utkání, ale zejména také něco o sportovcích, co se děje ve sportovních klubech nebo jaké aféry hýbou světem sportu. A že jich tam je!

girl-1561989_640

Takže co tu máme? Nejrůznější blogy a specializované webovky, které se zaměřují na jeden určitý sport nebo i tým. Pak tu máme weby jako idnes sport, čt sport, nova sport, takové ty televizní kanály. Potom tu máme velké webové stránky jako Seznam zprávy nebo Novinky, pak tu máme desatero dalších novinek a agregátů novinek jako je Google News nebo Bing News. Zkrátka těch možností je opravdu hodně. A ze všeho si můžeme získávat ty naše důležité informace, bez kterých se prostě neobejdeme. A dejte na nás, někdy je lepší dostávat zprávy z vícera zdrojů, nikdy nevíte, kdo může udělat chybu. A to byste pak vypadali, kdybyste si mysleli, že vyhrál tým A, a on přitom vyhrál tým B.