Stavíme ze dřeva

Služby


Před něčím podobným je třeba nejprve varovat. Je potřeba mít minimálně základní znalost práce se se dřevem a samozřejmě základy statiky. Jde o to, aby nám to, co jsme pracně postavili nesletělo na hlavu při prvním závanu větru. Bohužel i toto se stává. A věřte, že následky mohou být fatální.

Pokud jste si tedy celou věc pořádně promysleli, zvažte ještě přítomnost odborníka. A pak se můžete pustit do díla. My se zde nebudeme zabývat popisem celé stavby, ale podíváme se jen na spojovací materiály, konkrétně to budou vruty do dřeva torx. Od ostatních se liší pouze hlavičkou, která je ve tvaru hvězdy, a tak zabraňuje proklouzávání. Proto jsou tyto vruty velmi vyhledávané a používané častěji než ty ostatní.

vruty torx

Je samozřejmostí, že je jich více druhů a každý se používá při něčem jiném. Mohou být se zápustnou hlavou, ale také třeba talířovou, s celým závitem nebo jen do půlky. Vybrat si lze z opravdu veliké nabídky, a navíc také z různých druhů materiálu. Opět je dobré volit dle použití. Na venkovní spojování zcela jistě nerez, kdyby se k nim náhodou dostala vlhkost. Na vnitřní je to v podstatě jedno, ale materiál kvalitní být musí.

Na přiložené fotografii jsou vruty do dřeva torx pouze na jedné. Na druhé jsou jiné, ale fotky jsou zde jen pro ilustraci, takže je to v podstatě jedno. Jde jen o to, abyste věděli, jak torx vlastně vypadá.

křížové vruty

Pokud potřebujete vruty nakoupit, nekupujte jen tak leckde, protože budete zcela jistě ošizeni. Nakupujte pouze v e shopu, na který zde máte odkaz. Tam máte jistotu materiálu na té nejvyšší úrovni. Schválně se tam běžte podívat. Není to nic složitého, postačí kliknutí na odkaz již jednou citovaný a hned se ocitnete v uvedeném obchodě. Vybírejte dle libosti a po zaplacení už jen doma v klidu počkejte, až vám zboží dodají na adresu, kterou jste uvedl. A můžete začít pracovat.

Previous
Kvalitní kousky