Proč dát přednost bílé barvě posuvných dveří vestavěné skříně

Služby

O výhodách vestavěných skříní sestavovaných na míru bylo sepsáno již mnoho odborných i ryze amatérských komentářů a článků. V první řadě se lidé pozastavují nad tím, že mají k dispozici jednotný úložný prostor, a že nemusí pracně hledat některé předměty, co uskladnili na opačné straně svého příbytku. Dále se řeší vnitřní uspořádání, aby bylo pokud možno co nejlépe přístupné i bez židlí a štaflí, a aby se bylo možno dostat velmi pohodlně do zásuvek s drátěným programem a vylovit z nich spodní prádlo, kravaty, šátky a další drobné předměty.

šaty ve skříni

Teprve na posledním místě přichází na řadu barva posuvných dveří.

Někteří lidé ji neřeší prakticky vůbec a přenechávají její volbu na partnerovi, jiní jí naopak věnují maximální pozornost. Jak to tedy je, má význam vybírat pečlivě i dekor dveří, anebo je to jedno a časem si přivyknete třeba i na šedobéžové proužky?

Na šedobéžové proužky si nepřivyknete – pokud se vám již od počátku dekor nelíbí, rozhodně se vám nezalíbí za pár měsíců a naopak to bude mít spíše opačnou tendenci. Budete toužit po tom dveře vyměnit za jiný kus.

bílé skříně

Na tmavé raději zapomeňte – příliš tmavá barva dveří vám odkrojí obrovský podíl světla v místnosti. Platí zde neúprosné fyzikální zákony a v praxi si pak ověříte, že čím tmavší prostředí, tím opticky menší místnost. Velmi neprozíravé je to zejména v malých bytech, tam se budete cítit doslova jako ve vězeňské kobce.

Důvěřujte bílé – čistě bílá barva White Soft 9010 Sten skříně, případně lehce krémová, vám místnost opticky zvětší, zesílí odraz slunečního záření a mnohdy také zlepší náladu. Bílá se navíc hodí prakticky ke všemu – k dřevěnému masivu, ke sklu, ke kovovým částem nábytku, k dřevotřískovým dýhám, k parketové či plovoucí podlaze, ke kobercům, ke keramické a kamenné dlažbě a ke všem typům maleb na stěnách. Bílá je zkrátka univerzální za každých okolností.

Previous
Uděláme z Vašeho vozidla komfortní a bezpečnou celebritu
Next
Myslíte, že zvládnete vše sami?