Vymyslete pro své děti nezapomenutelnou oslavu

Služby

Blíží se vím dětská narozeninová oslava v Praze? A vy si přejete ať je pro vaší malou ratolest nezapomenutelná. Aby si jí užila co nejvíce a bavila se se svými kamarády. Ale jak takovou narozeninovou oslavu připravit. Našla jsem pro vás pár typů, které by se vám třeba hodili a budou vaší inspirací.

V první řadě se určitě zaměříme, co se vašemu dítěti líbí. Pro kluka to může být třeba oslava ve stylu superhrdinů, s motivem aut, s dinosaury, s filmovými hrdiny. Pro holku určitě oslava pro princezny, jednorožci, panenky, ale taky může být ve stylu klučičí, spousty holek má rádo superhrdiny, nebo má oblíbené filmové hrdiny. Tady můžete vypustit veškerou svoji fantazii a uspořádat tu nejlepší oslavu. Je taky určitě dobré se případně svého dítěte zeptat, jaká by měla být oslava. Jaký chce mít dort, výzdobu, kostým prostě cokoliv ho napadne, vždyť je to přeci jejich den.

oslava narozenin

Oslava může být taky finančně náročná, takže si předem propočítejte svůj rozpočet co chcete do oslavy investovat. A hlavně nic neslibovat do předu, když nevím jestli se to do financí vleze. Podle financí se taky určitě dozvíte kde oslavu uspořádat. Snad v nějaké herně? Na zahradě? V pronajatém prostoru? Nebo jednoduše u vás doma. Co na oslavě určitě nesmí chybět jsou kamarádi a dárky. Na to v žádném případě nesmíte zapomenout.

Další typ jsou hry. Děti milují hry a když můžou dovádět na skákacím hradě. A co třeba takový váš kouzelník? Ten by se určitě na dětskou oslavu hodil, nemyslíte? Děti jsou fascinované kouzlením. Když vytáhne kouzelník s klobouku malého králíčka. Hned jim to začne v tě malinké hlavičce přemýšlet jak to ten kouzelník udělal? Jak se tam ten králíček dostal? Zapojme jejich fantazii. Pokud jste z Prahy, tak si můžete vybrat kouzelníka přímo na našem webu. Je hezké vidět děti jak se baví a taky jsou samotné zapojeny do kouzel. Zatím co vy budete mít čas, na nachystání dortu se svíčkami.

malování na obličej

Velmi důležité jsou pozvánky. No přece bez pozvánek by děti nevěděli kdy a kde se oslava narozenin bude konat. To by byl ale průšvih. Můžete nechat své dítko aby namalovalo svoji oslavu na pozvánku, anebo jí můžete vytvořit spolu a vytisknout. Pokud jsou děti starší a budou bez rodičů, tak klidně můžete naplánovat oslavu narozenin i s přespání. Pojídat společně popkorn a koukat na nějakou pohádku. Potom společně zalehnout do spacáků a vyprávět si zážitky s oslavy.

To je jen pár typů jak by asi tak mohla narozeninová oslava vypadat. Samozřejmě hodně záleží jak dítě bude věkově staré, podle toho se přizpůsobíme.

Previous
Proč je dobrá vzduchotechnika v paneláku obzvláště důležitá
Next
Hypotéky: Kdy odchází žadatel s nepořízenou?