S Ketomixem zhubnete rychle a snadno

Služby

Léto je všude okolo nás, konečně jsme se dočkali! Ale možná vás pohled do zrcadla trochu rozhodil, když jste zjistili, že se do loňských plavek jaksi nevejdete … Není třeba ale smutnit, nikdy není pozdě a leccos se dá zachránit.

Blíží se termín vaší dovolené a chcete na mořských plážích oslnit svým krásným štíhlým tělem? Neslibujeme vám zázraky a úbytek nadbytečných kilogramů během týdne jako některé diety, které chtějí jen nalákat nové a nové zákazníky. Ale zaručujeme vám, že s naší Ketomix dietou dosáhnete velmi kvalitních výsledků a hlavně – během ketózy, kterou si s naší pomocí nastaví vaše tělo, dojde ke spalování nežádoucích tukových zásob a nikoliv k úbytků svalů. A to proto, že jídla Ketomix jsou připraveny ve vyváženém poměru se sníženým obsahem sacharidů a tuků a naopak se zvýšeným obsahem bílkovin.

léto moře

Na začátku našeho článku jsme zmínili pojem ketóza. Kdo s námi již hubne nebo v minulosti zhubnul, ví oč se jedná. Pro vás, kteří tento pojem slyšíte poprvé, vězte, že ketóza je velmi důležitým startem při hubnutí. Tělo se díky vyvážené stravě dostává do určitého stavu, kdy už ví, co má vlastně samo dělat. Naše tělo je úžasné a vědoucí. Do stavu ketózy se dostává po dvou až třech dnes, kdy vlastně dostává v přesném složení taková jídla, která jsou naprosto dostatečná pro jeho fungování a ono si samo začíná „brát“ z uložených tukových zásob. Díky ketóze začínáte spalovat tuky a nemusíte se potit kvůli tomu v posilovně!

obézní chůze

Ketomix dieta je založena právě na vyváženém jídelníčku a není třeba běhat maratóny, posilovat ve fitku, každodenně cvičit a způsobit si tak někdy i nepříjemné bolesti natažením svalů a únavou.

Pokud se při dietě aktivně hýbat a cvičit chcete, můžete, ale není to nezbytnou podmínkou, i když – pohyb je samozřejmě zdravý. Ale zvažte, jaký druh sportu a pohybu je pro vás vhodný.

Previous
Zaplatit si profesionály se vždy vyplatí
Next
Lavaro House B je název mobilních dřevostaveb pro celoroční bydlení