Lavaro House B je název mobilních dřevostaveb pro celoroční bydlení

Bydlení

O výhodách bydlení na venkově

Ještě před pár desítkami let bylo bydlení ve městech znakem prosperity, průbojnosti a schopnosti prosadit se ve společnosti. Bylo to v době, kdy neexistoval Internet a mobilní sítě, a kdy se lidé spoléhali především na jednoduché technické prostředky, které jim usnadňovaly život. Bydlet ve městě tehdy znamenalo mít to blízko na nákup potravin a spotřebního zboží a zároveň mít k dispozici stánky pro kulturní vyžití.

polní cesta

V současnosti se mnozí lidé snaží z města naopak odstěhovat na venkov, neboť výhody městského života v souvislosti s materiálním zabezpečením se tu pomalu, ale jistě stírají. Nakupovat je možné celou řadu zboží přes Internet, na větší nákupy je možné pronajmout si vůz, takže jej nemusíte nutně ani vlastnit, v některých lokalitách vám přivezou domů i čerstvé potraviny a přístup k Internetu lze zařídit i v chatových oblastech. Dalším plus je možnost pracovat z domova, některé firmy to umožňují jako zajímavý benefit.

život na venkově

To podstatné jsme ale nezmínili, a to možnost pěstovat ovoce a zeleninu na vlastní zahradě, mít k dispozici vlastní studnu s pitnou vodou a vytápět vlastní dům dřevem. Můžete si vypomáhat i solárními kolektory a fotovoltaikou a rázem jste takříkajíc soběstační i z hlediska dodávek energií.

Takovýto životní styl lze napasovat i na mobilní dřevostavbu. Abyste měli představu, jak takový objekt vypadá, a že nejde o přestavěný autobus či chatku na podvozku, stačí si prohlédnout katalog dřevostaveb Lavaro House B. Domy jsou velmi prostorné, komfortní, moderně vybavené a dostatečně útulné. Lze k nim přistavět terasu s pergolou či přístřeškem, garážové stání, sklad dřeva nebo zahradní altán. A pokud si zvolíte pěkný pozemek s výhledem do krajiny, může se vaše bydlení proměnit v zážitek, který by vám lidé v městských bytech na sídlišti mohli jen závidět.

Previous
S Ketomixem zhubnete rychle a snadno
Next
Život s fenylketonurií