Pánové, v šatníku vám chybět nesmí!

Móda

Není nutné zdůrazňovat, jak se mužský a ženský šatník navzájem od sebe liší. Ženy v něm mají zpravidla oblečení všeho druhu, ale muži sází na pohodlnost a volný styl. Ovšem i oni, by měli mít v šatníku několik ne úplně sportovních kousků, jakými jsou třeba takové košile.
muž při čekání

Bez košile žádný elegán

Muži využijí košile zpravidla v práci, pokud to jejich zaměstnání vyžaduje nebo naopak při pořádání nějakých oslav. A přitom se nejedná pouze o slavnostnější kus oblečení, který se vytahuje pouze na zvláštní příležitosti, ale taktéž i o elegantnější rozměr jejich stylu oblékání, kterým by měli být vybavení dostatečně.
Kromě klasické černé nebo bíle, by nebylo vůbec na škodu mít po ruce i tak nějak neformální druhy, které využijete i při běžném fungování. Skvělou variantou na schůzky, jakými jsou rande nebo na meeting, je právěkošile v šedém odstínu. O něco více nadčasové jsou pruhy směrující podél těla. A zcela určitě by vám neměla chybět ani košile, která má i krátký rukáv. Právě ty jsou totiž pro muže více akceptovatelné a mnoho z nich tvrdí, že se v nich cítí více pohodlně.
košile na ramínkách

Nemějte obavy z fantazie

Proč byste se měli obávat toho, sáhnout i po kousku oblečení, který disponuje barvami? Košile zaměřené na pestré odstíny připomínající léto a podzim, jsou skvělou trefou do černého v případě, že někde nechcete vypadat jako šedá myš.
Není důležitá pouze barva, v některých případech uděláte na všechny kolem vás a především na ženy dojem, díky netradičnímu výběru vzorů. Pánských košil je v jejich sortimentu velké množství a byla by škoda nemít ve vašem šatníku i trochu neobvyklý kousek, který jistě vynosíte na tu pravou příležitost.
Můžete váš osobitý styl doplnit i o tématické košile, třeba ty, které budou příznačné pro Vánoce nebo dovolenou u moře. Uvidíte, že díky vaší fantazii a jedinečnému stylu, rozhodně sklidíte velký úspěch.

Previous
Jednodenní půst
Next
Slasti a starosti s bydlením v dnešní době