Rubrika: Móda

Pánové, v šatníku vám chybět nesmí!

Móda

Není nutné zdůrazňovat, jak se mužský a ženský šatník navzájem od sebe liší. Ženy v něm mají zpravidla oblečení všeho druhu, ale muži sází na pohodlnost a volný styl. Ovšem i oni, by měli mít v šatníku několik ne úplně sportovních kousků, jakými jsou třeba takové košile.
muž při čekání

Bez košile žádný elegán

Muži využijí košile zpravidla v práci, pokud to jejich zaměstnání vyžaduje nebo naopak při pořádání nějakých oslav. A přitom se nejedná pouze o slavnostnější kus oblečení, který se vytahuje pouze na zvláštní příležitosti, ale taktéž i o elegantnější rozměr jejich stylu oblékání, kterým by měli být vybavení dostatečně.
Kromě klasické černé nebo bíle, by nebylo vůbec na škodu mít po ruce i tak nějak neformální druhy, které využijete i při běžném fungování. Skvělou variantou na schůzky, jakými jsou rande nebo na meeting, je právěkošile v šedém odstínu. O něco více nadčasové jsou pruhy směrující podél těla. A zcela určitě by vám neměla chybět ani košile, která má i krátký rukáv. Právě ty jsou totiž pro muže více akceptovatelné a mnoho z nich tvrdí, že se v nich cítí více pohodlně.
košile na ramínkách

Nemějte obavy z fantazie

Proč byste se měli obávat toho, sáhnout i po kousku oblečení, který disponuje barvami? Košile zaměřené na pestré odstíny připomínající léto a podzim, jsou skvělou trefou do černého v případě, že někde nechcete vypadat jako šedá myš.
Není důležitá pouze barva, v některých případech uděláte na všechny kolem vás a především na ženy dojem, díky netradičnímu výběru vzorů. Pánských košil je v jejich sortimentu velké množství a byla by škoda nemít ve vašem šatníku i trochu neobvyklý kousek, který jistě vynosíte na tu pravou příležitost.
Můžete váš osobitý styl doplnit i o tématické košile, třeba ty, které budou příznačné pro Vánoce nebo dovolenou u moře. Uvidíte, že díky vaší fantazii a jedinečnému stylu, rozhodně sklidíte velký úspěch.

Šaty dělají ženu

Móda


Šaty dají vyniknout Vašim křivkám a podtrhují ženskost. Správně zvolený střih však dokáže i skrýt nedostatky a podtrhnout přednosti siluety. I když Vám zabírají nejedno ramínko ve skříni či šatně, určitě si ráda pořídíte alespoň jeden nový kousek, který bude přesně podléhat letošním trendům. S čím se tedy vyznačují letošní kolekce na jaro/léto?
letní šaty.jpg
Ukažte se!
Za prvé – odhalená ramena. S tím letos určitě nešlápnete vedle. Ať už rovné střihy končící nad prsy, nebo šaty na jedno rameno. Působí velmi žensky a svůdně, zároveň jsou ideální do letních veder. Dalším nezbytným prvkem jsou volány a mašle. Velký volán tvořící celý vrch šatů nebo jemné volánky při okraji sukně. Mašličky na rukávech či velká mašle v pase, na boku. Představivosti se meze nekladou.
zavinovací šaty.jpg
Absolutní top barvou je tento rok světle modrá, ve které skvěle vynikne Vaše letní opálení. Z materiálů je v popředí krajka, dále džínová klasika. Krajkové šaty působí velmi elegantně a určitě je využijete ke slavnostním příležitostem, jako jsou svatby. Vylaďte je princeznovskými sandálky na podpatku a psaníčkem. Z loňské sezony se na vrcholu udržely modely s průstřihy na ramenou či zádech. Oblíbený zůstal potisk růžových plameňáků a námořnické vzory. Též dál bez obav noste maxišaty, které jsou velmi pohodlné a kombinovatelné prakticky s čímkoliv.
výloha boutique.jpg
Jak je nosit kamkoliv?  
Pořídila jste si světle modré šaty na jedno rameno s volánem v přední části a chcete je unosit co nejvíc? Do práce přes ně vezměte lehké sáčko v bílé barvě. Rána a večery přeci jen mohou být chladnější. Na nohy obujte sandály na klínku, nejlépe s bílými pásky. Budete-li v nich chtít vyrazit na pláž, stačí Vám outfit doplnit žabkami, brýlemi, plážovou taškou a kloboukem. Na letní večerní party budou skvěle vypadat v kombinaci s tmavě modrou džínovou bundou, bílými lehkými plátěnkami a výraznými náušnicemi.

Moje moderní boty

Móda

Jak je to tento rok s obuví? Pamatuji si, kdy nejvíce byly populární kozačky a také lodičky na podpatku. Abych se vám přiznala, tak já jsem úplně milovala takové ty boty, kde byly vysoké podpatky a špičaté špičky. Tehdy ještě asi před deseti lety to bylo úplně moderní a všichni to nosili. A taky si pamatuji, že jsem ve svých patnácti letech dostala první špičaté boty. V tu dobu to bylo opravdu moderní a cool, takže jsem je spíš nosila hrdě a s hlavou nahoru. Sice jsem někdy u toho kulhala, protože když nebyla rovná zem a byl takový klikatý chodník, takže se mi často podpatek dostával do díry. A kolikrát se mi podpatek zlomil. To mě vždycky naštvalo!

\'Líbí

A taky jsem vždycky záviděla třeba klukům, kteří nosí jenom tenisky, protože nemusí nikde lovit v díře ulomený podpatek. A taky se jim to vlastně ani nestane. Pánové si vždycky nosili pohodlnou moderní obuv, kterou využívali jak na sportovní činnosti, tak taky na večerní posezení u kávy. Zatímco my ženy jsme musely mít v zásobě kozačky nebo lodičky a taky sportovní obuv a potom taky nějakou trekovou obuv na výlety. Nevím, jak to máte vy, ale já mám doma dvacet šest párů bot. Ano, minule jsem to počítala a je jich opravdu dvacet šest.

Mám i spoustu tenisek.

A mám tam různé boty, ale ponejvíce tam mám sportovní boty. V poslední době jsou v módě hodně tenisky, kterých mám doma dostatek. A to hlavně v bílé, černé a růžové barvě. Tyto barvy jsou pro mě moderní a líbí se mi. A navíc černá a bílá barva jsou nadčasové, taková klasika, která nikdy nevyjde z módy. A jak to máte s obuví vy? Kolikrát třeba taky už slýchám, že hlavně pánové v poslední době ulétávají na obuvi. A když se tak zamyslím, tak je to pravda. Protože můj mladší bratr, kterému je patnáct let, tak je závislý na nákupu sportovní kvalitní obuví, která je zrovna moderní a je podle něj cool. A co vy?