Moje moderní boty

Móda

Jak je to tento rok s obuví? Pamatuji si, kdy nejvíce byly populární kozačky a také lodičky na podpatku. Abych se vám přiznala, tak já jsem úplně milovala takové ty boty, kde byly vysoké podpatky a špičaté špičky. Tehdy ještě asi před deseti lety to bylo úplně moderní a všichni to nosili. A taky si pamatuji, že jsem ve svých patnácti letech dostala první špičaté boty. V tu dobu to bylo opravdu moderní a cool, takže jsem je spíš nosila hrdě a s hlavou nahoru. Sice jsem někdy u toho kulhala, protože když nebyla rovná zem a byl takový klikatý chodník, takže se mi často podpatek dostával do díry. A kolikrát se mi podpatek zlomil. To mě vždycky naštvalo!

\'Líbí

A taky jsem vždycky záviděla třeba klukům, kteří nosí jenom tenisky, protože nemusí nikde lovit v díře ulomený podpatek. A taky se jim to vlastně ani nestane. Pánové si vždycky nosili pohodlnou moderní obuv, kterou využívali jak na sportovní činnosti, tak taky na večerní posezení u kávy. Zatímco my ženy jsme musely mít v zásobě kozačky nebo lodičky a taky sportovní obuv a potom taky nějakou trekovou obuv na výlety. Nevím, jak to máte vy, ale já mám doma dvacet šest párů bot. Ano, minule jsem to počítala a je jich opravdu dvacet šest.

Mám i spoustu tenisek.

A mám tam různé boty, ale ponejvíce tam mám sportovní boty. V poslední době jsou v módě hodně tenisky, kterých mám doma dostatek. A to hlavně v bílé, černé a růžové barvě. Tyto barvy jsou pro mě moderní a líbí se mi. A navíc černá a bílá barva jsou nadčasové, taková klasika, která nikdy nevyjde z módy. A jak to máte s obuví vy? Kolikrát třeba taky už slýchám, že hlavně pánové v poslední době ulétávají na obuvi. A když se tak zamyslím, tak je to pravda. Protože můj mladší bratr, kterému je patnáct let, tak je závislý na nákupu sportovní kvalitní obuví, která je zrovna moderní a je podle něj cool. A co vy?

Previous
Jaké plemeno je vhodné k naší osobnosti?
Next
Praktické tašky vhodné na reklamní účely