Bez bublinkové fólie by to nešlo

Výrobky

Stěhování – jednoznačně nejčastější výskyt bublinkových fólií je v souvislosti se stěhováním. Tam se uplatní takřka všude – při zabezpečení nábytku, domácích spotřebičů, skla a porcelánu v krabicích, elektroniky, kuchyňského nádobí a dalších předmětů, co vyžadují zabezpečit v krabici před pohybem a poškozením.

fólie, izolepa, nůžky

Zakrývání nábytku při malování – pro zakrývání nábytku při malování se prodávají ultra tenké fólie, které se snadno protrhnou. S bublinkami to jde lépe, s bublinkovou fólií Praha se snadno manipuluje a poskytuje mnohem větší ochranu. Jednoduše ji přehodíte přes nábytek, nebo ji přilepíte izolepou.

Ukládání cenností – sběratelské exponáty, úklid sezonního oblečení a obuvi, skladování skla a keramiky a dalších křehkých předmětů, ukládání výrobků ze dřeva, květináčů, sadby květin a mnoha dalších křehkých věcí v domácnosti se dá snadno ukládat právě tímto způsobem. Bublinkovou fólií obalíte doslova cokoli, nebo ji stačí prokládat mezi předměty a vzduch uvnitř bublinek zajistí dokonalou ochranu před hrubým zacházením.

bublinková fólie

Zahradní nábytek – ideální prostředek pro zabezpečení zahradního nábytku před povětrnostními vlivy. Je lepší, než klasická zakrývací fólie, protože je vůči povrchu nábytku šetrnější, a chrání před případnými nechtěnými údery při jeho manipulaci.

Krycí plachta – běžně se taková plachta používá k zakrývání hladiny bazénu, vy ji však můžete použít i jinde, např. při zakrytí zahradní trampolíny, dočasného zaplachtování karosérie automobilu, strojů a zařízení, zahradní techniky před působením vody, vlhkosti a prachu.

Rostliny – některé rostliny mohou přezimovat venku i v květináčích, jestliže jim trochu pomůžeme. Bublinková fólie dokáže zmírnit působení mrazu, když se s ní zakryje v několika vrstvách květináč s kořenovým balem. Nezapomeňte ovšem na malé otvůrky, aby rostlina mohla dýchat a netvořily se na půdě plísně.

Previous
Manželství není boj
Next
Bydlení, které není pouze pro milionáře