Manželství není boj

Služby

Znáte to. Začíná to vrků, vrků a pak byste nejraději dali vrků někomu do zobáku. Jenže tak to v životě chodí. Zde je velmi příznačná kniha Zdenka Galušky, kde se dočtete tuto větu.

„Co zme kdysi s velkú chuťú lúbali, to byzme včíl s ešče věčí chuťú liskali“.

Ano, láska se vypaří neznámo kam, manželé se jeden druhému odcizí a je z toho jen a jen mrzutost. Přechází to až k vzájemné nenávisti, létajícím hrncům z kuchyně do obýváku, se snahou trefit toho druhého. Když se to podaří, je to na sanitku a jen tak tak to nekončívá hůř. Oba manželé mají deprese a hledají nenápadně někoho jiného. Ona milence a on také. Milenku, ne milence, i když…

svatba

No, tohle již nebudeme rozpitvávat. Ona by jej nejraději uškrtila (svého muže) a on přemýšlí, zda by se na to přišlo, kdyby ji srazil se schodů. Pokud to bývá obojí jen v myšlenkách, je to ještě dobré. Ale pokud má dojít i k činu…

A zde už je na místě vyhledat psychologickou pomoc, aby opravdu nedošlo k nejhoršímu. Pro tyto případy je zde manželská poradna Praha. Zde mohou pomoci, a dokonce se jim může podařit manželství nejen zklidnit, ale dokonce i udržet a obnovit vztahy mezi oběma rozhádanými soky.

Box

Na to jsou zde studovaní lidé a ti další. Zkušený psychoanalytik je samozřejmostí. Poradna funguje samozřejmě jako poradna, radí tedy jak a co dále dělat. A nemusí jít o manželství jako v naší ukázce, kde je již vše na hraně. Zde v poradně se řeší i jiné věci, například v klidném manželství ona nebo on si stěžuje na to, že si jej ten druhý nevšímá, že hledí jen na osobní prospěch a tak dále a tak dále. Má-li ten druhý nějakou zálibu a věnuje se jí až příliš, je vysoce pravděpodobné, že se jeho druhá polovina v manželské poradně zcela jistě ocitne. A věřte, že je to rozhodně lepší nápad nežli výše popsané házení hrnců na hlavu. Zde jim poradí, jak celou věc zklidnit a řešit. Pokud i vy cítíte nějaký problém, neváhejte s návštěvou.

Previous
Proč je vnitrostátní kamionová doprava nejvyužívanější
Next
Bez bublinkové fólie by to nešlo