Štíhlý pas a velký zadek – dokonalá žena 21. století

Ženy


Díky popularitě známých tváří žen, se dnes na většinu těch zcela obyčejných dělá nepřímý tlak, aby vypadali stejně jako jejich idoly. Celebrity, které jsou výjimečné převážně tím, že na sebe upozorňují více, než je potřeba jsou tak pro mladá ženy vzorem toho, jak by dnešní dokonalá žena měla ve skutečnosti vypadat.
blondýna na posteli

Trend v podobě štíhlého pasu a velkého zadku

Každá žena si toho už jistě všimla, že je dnes velmi módní a přitažlivé to, když má žena velké pozadí a nepřirozeně štíhlý pás. Taková stavba těla přitom není zcela normální, a tak „dokonalému“ tělu je potřeba trochu pomoci. Mnohé ženy si neuvědomují to, že jejich ženské vzory se k postavě snů, která se zdá být sexy a výjimečná, dopracovali i pomocí zdravotního zásahu. Většina z nich si píchá botox do svého pozadí a nosí korzety, aby si svou postavu přivedli k ideálu dnešního vnímání ženskosti.
dívka v riflích

Mladá, krásna – ale pořád ne jako ona

Proč dnes mají ženy potřebu pořád se někomu podobat? Žena je přitom jedinečná bytost, která je nejkrásnější jen v případě, že je dokonalá tím, že je sama sebou. Nesnažte se podlehnout dnešním trendům jen proto, že je to momentálně „in“. Ve skutečnosti pak nebudete ničím výjimečná, půjdete jen s davem a budete vypadat úplně stejně jako ostatní ženy. To z vás dokonalou nikdy neudělá. Jestli chcete něčím zapůsobit, tak tím, že nebudete nikoho napodobovat a nekopírovat jeho vnímání krásy ženského těla.

Jaká je skutečně atraktivní žena?

Hodnotu krásy hledej uvnitř. Známé rčení a trochu i klišé, ale skutečnou podstatu to vystihuje! Žena je krásná jen díky tomu, jaká je, když se nesnaží nikomu se podobat, ale prezentuje sebe jako tu jedinečnou. Je pravda, že se mužům dnešní podoba žen s krásně velkým pozadím a štíhlým pasem líbí, ale ještě pořád dává drtivá většina z nich přednost přirozenosti a bezprostřednímu chování a vzhledu žen. Takže nebuďte jiné je proto, že vás někdo přesvědčuje o tom, že to na všechny působí jako magnet, ale buďte ženy, které si nepotřebují dokazovat to, jak jsou žádané a krásné tím, jak vypadají.

Previous
Finance ve vztahu
Next
Čtyři způsoby, jak předejít syndromu vyhoření