Máte rádi čokoládové výrobky?

Výrobky

Čokoláda, oblíbený výrobek, jak dětmi, tak dospělými. Dobrou čokoládou nebo čokoládovým bonbónem či dortem, pohrdne jen málokdo. Čokoládu si můžeme koupit ve všech možných příchutích nebo doplněnou o ořechy, sušené ovoce a další chutné přísady. Ochutnat můžete nejen čokoládu se zázvorem nebo granátovým jablkem, matcha tee, ale i s mořskou solí a jiným kořením. Každý máme jiné chutě a co je zdánlivě pro jednoho nepoživatelné, druhý neobvyklou chuťovou kombinaci ocení. Horký čokoládový nápoj, je také výbornou pochoutkou.
Vánoce bez tradiční kolekce, si neumíme přestavit. Čokoládové výrobky dovážíme ze všech zemí, ale česká čokoláda má dlouholetou tradici.
čokoláda na den svatého valentýna
Čokoládové výrobky, jsou velmi hezkým dárkem. Jestli se rozhodnete obdarovat někoho čokoládou, zvolte netradiční chuť a balení.
Některé příchutě jsou pro opravdové fajnšmekry. Třeba hořká čokoláda s chilli. Je lehce pálivá a ostrá, ale její chuť, není nezajímavá. Ne každý ji, ale ocení. Touto chutí si získáte spíše muže. Určitě tato čokoláda nebude příliš vhodná pro děti. Muže se smyslem pro humor, určitě potěší čokoláda ve tvaru dámského poprsí nebo nářadí.
Čokoláda zabalená do retro plechové krabice nebo ručně vyrobeného papíru, je efektním dárkem.
Nemůžete-li se rozhodnout, jaké čokoládě dáte přednost, někteří prodejci čokolád nabízí degustační sady. Zjistíte, jaká příchuť vám vyhovuje.
Na čokoládě si mohou pochutnat i vegané. Pro ně, je na trhu také velký výběr čokolád, dokonce v bio kvalitě.
ulomená čokoláda
Bojíte-li se o štíhlou linii, kupte si vysokoprocentní hořkou čokoládu nebo čokoládu slazenou stévií. Ve vysokoprocentní čokoládě, je obsaženo nejvyšší množství kakaa a také serotoninu, který nám dokáže zlepšit náladu. Tyto výrobky jsou proto dražší, než čokolády mléčné. Pokud sníte malé množství čokolády, určitě tím neohrozíte své zdraví.

Previous
Věci, které nám otráví chození do kina
Next
Neopouštěj staré známé pro nové!