Ideální krok vpřed pro každého podnikatele.

Služby

Přemýšlíte nad vlastní webovou aplikací, ale nevíte, jak na to? Pokud své podnikání chcete posunout dál, je webová aplikace skvělou volbou! Ve Vašem podnikání Vám může pomoci především v oblasti marketingu, prezentace a také ulehčí klientův potencionální přístup k Vaší značce. Zdárným příkladem úspěšných webových aplikací může být například Facebook nebo Gmail, ačkoliv je občas těžké určit, zda se stále jedná o webovou aplikaci, či o webovou stránku. Mimo mnoho jiných, jistě znáte například Microsoft Office, Apple iWork či Intuit TurboTax.

web aplikace

Pokud se tedy rozhodnete pro vytvoření vlastní webové aplikace, s největší pravděpodobnostní budete potřebovat rady a služby profesionála. Právě tím je například Michal Strelec, který se na tvorbu aplikací strelec.pro a vývoj webových aplikací specializuje mnoho let. Z mnoha jeho zakázek můžeme vyzdvihnout například PRAGUE BOATS, Pražskou paroplavební společnost, SEOlight, Gama Logistics, ENGINN EFFECT, Brašnařství Tatiana nebo třeba Big Shock. V rámci svých služeb také nabízí udržování, provoz, podporu a případné rozšíření Vaší aplikace, přičemž Vám zdarma vypracuje nabídku, zahrnující seznam požadovaných funkcí, předběžný odhad ceny a časový harmonogram a také nabídku podpory i provozu. V rámci co možná nejlepší spolupráce nabízí konzultaci osobě, o telefonu či online, a to především proto, aby Vaši zakázku mohl co nejlépe analyzovat a vyhovět tak Vašim požadavkům.

programování

Jelikož se jedná o skutečného profesionála, svým vlastním jménem Vám zaručuje profesionalitu, spolehlivost a kvalitu. Většinu zakázek zpracovává sám, případně s úzkým týmem vývojářů, přičemž při vývoji, podpoře i samotném provozu Vaší aplikace využívá ověřené postupy pro softwarové inženýrství, a zároveň moderní technologie, které minimalizují chyby – případně je efektivně odstraní. S jeho mnoholetými zkušenostmi a Vaší vlastní webovou aplikací můžete efektivněji podnikat a svou firmu tak posunout na vyšší úroveň.

Previous
Buďte i vy vhodně připraveni na svatbu
Next
Jak by mělo vypadat ideální schodiště