I Vy můžete vyrazit k moři

Cestování

Chodíte dennodenně do práce a máte pocit, že se dřete jak mezek a nakonec si stejně nemůžete dovolit věci, po kterých tolik toužíte? A mezi kterými je i krásná dovolená někde v zahraničí u moře. Nezoufejte, i pro vás existuje pár tipů, jak se s takovou situací vypořádat. Pokud si netroufáte sami vyrazit autem na cestu s tím, že po cestě objevíte místo, které vás zaujme a kde si sami seženete ubytování, můžete vyrazit s cestovní kanceláří. Ovšem pokud chcete mít dovolenou levnější než je obvyklá cena a ušetřit, je třeba si určité věci ohlídat sám. První možnost je sledovat nejrůznější slevové portály, jako je např. Slevomat. Čas od času se tam objeví dovolená k moři za skutečně příznivou sumu a adekvátním servisem.
michiganské jezero

Takže můžete vyrazit třeba na týden do Chorvatska autobusem, s ubytováním v příjemném kempu a polopenzí za dva a půl tisíce. A to už je slušná nabídka, protože za takové peníze nevyrazíte na dovolenou ani u nás v tuzemsku. Samozřejmě je potřeba počítat ještě s nějakým kapesným, ale to už je na vás, kolik jste ochotni utratit. Další příjemnou možností jsou zájezdy tzv. Last minute. Tyto zájezdy jsou k mání u cestovních kanceláří v době letní sezóny neustále, jsou to vlastně poslední místa, která se jim nezaplnila a pár dní před termínem jdou ceny těchto posledních míst rapidně dolů, jen aby se zaplnila, někdy klesne cena i na třetinu původní ceny.
veslovací člun

Takže si to můžete ohlídat tak, že pokud víte, kdy budete mít o prázdninách v práci dovolenou, nachystáte si před ní všechny potřebné věci, které na dovolenou k moři budete potřebovat, ohlídáte si platnost pasů a do cestovní kanceláře se vydáte cca dva dny před začátkem vaší dovolené a vybíráte z těch zájezdů, které jsou na Last minute aktuálně k dispozici na ten termín, který potřebujete. Nevýhodou je, že už vybíráte jen z několika málo přebraných zájezdů, ale pokud vám jde především o povalování se na slunné pláži, tak si určitě něco vyberete.

Previous
Svícení nemusí být drahou záležitostí
Next
Pouťová zábava