Badmintonové rakety pro budoucí vítěze

Výrobky

Každý se těšíme, až nastane jaro a léto, budeme moct být venku a užívat si tepla a sluníčka, až budeme moct čerpat vitamín D a dělat vše možné. Mnoho z nás se určitě těší, až si zahraje tenis, až začne jezdit na kole, na kolečkových bruslích, a až si zahraje badminton. Nebo chcete začít hrát badminton závodně, chcete mít dobré vybavení a hlavně raketu, která vás podrží při každém podání i střele.

badmintonové rakety

K dobrému badmintonu nestačí jen košíček, ale také kvalitní a pevné badmintonové rakety. Někdo si koupí nějakou nekvalitní, která se mu při druhém podání rozbije. Proto, pokud máte badminton rádi, tak určitě hledáte kvalitní raketu, která vám vydrží i několik let. Proto vás zaujme firma, která v badmintonu sponzoruje například badmintonistku Carolínu Marín nebo badmintonistu Kenta Momota. Tato firma nevyrábí jen badmintonové rakety, ale i tenisové, tam spolupracují například Denisem Shapovalovem nebo s Naomi Osakaovou. Sponzorují nejen sportovce, ale také All England Open Badminton Championships a jsou i partnerem Mezinárodní federace badmintonu. Takže není pochyb o jejich kvalitě.

badmintonové rakety

Na výběr máte z mnoha druhů, jako je například Yonex Nanoflare 380 Sharp, Yonex Nanoflare 170 Light, Yonex Nanoflare 370 Speed, Yonex Voltric 5 atd. Rozhodně si vybere každý, o tom není pochyb. Cena se pohybuje podle typu rakety. Nejnižší cena je 459 Kč, a to je za základní rakety Yonex B 4000 v červené nebo zelené barvě. Nejvyšší cena je pak 4 999 Kč. Tato cena je za nejkvalitnější raketu Nanoray Glanz, Brilliant black. Záleží tedy na vás, jaký typ si zvolíte. Nejlepší je si pak raketu pořádně osahat, zkusit si s ní badminton zahrát, protože se může stát, že vám daný typ vyhovovat nebude, takže zkusíte pak i jiný typ.

Takže pokud chcete být připraveni na jaro i léto, poohlédněte se po velmi dobrých a detailně precizních badmintonových raketách, ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč.

Previous
Kvalitní ruční práce
Next
Zábradlí dělá schody bezpečnější