Zdravá japonská směs

Výrobky

Chroupete rádi oříšky? Jsou prý zdravé. A máte rádi ostré chutě? Pokud ano, je tato nabídka stvořená přímo vám na tělo, nebo spíše do pusiny. Tato směs je prostě úžasnou kombinací burských oříšků a wasabi. Buráky, nebo arašídy určitě znáte, možná, ale netušíte, že ve skutečnosti se nejedná o ořechy v pravém slova smyslu, že jsou to vlastně plody podzemnice olejné, takže je to luštěnina a žádný ořech to vlastně není.

japonská směs

Wasabi vám možná ani nic neřekne. Když si v obchodě prohlédnete nějaké wasabi produkty, budou zelené, ale to nic nevypovídá o skutečné a výrazné vlastnosti rostliny wasabi. Je to rostlina z čeledi brukvovitých, něco jako náš křen a opravdu se vyznačuje silnou pálivostí. Přírodně roste v Japonsku a jeho umělé pěstování je takřka nemožné. Rostlina je to zdraví prospěšná, obsahuje veliké množství vlákniny, vitaminu C, draslíku, vápníku a hořčíku. Její užívání má prý antibakteriální a dokonce protirakovinný účinek. Jisté je, že wasabi je opravdu hodně ostré a dokáže v dutině ústní vyvolat doslova pocit hořícího sousta.

směs japonská

Na jedné straně tedy máme pálivé wasabi, které je zdravé, ale část populace vůbec ostré chutě nemusí, nebo přímo nesnáší a na druhé straně jsou oblíbené buráky, které má rád skoro každý, ale zase jsou častým alergenem, takže plošně všem se rozhodně nedají doporučit. Takže nám zbude skupina lidí, kteří milují arašídy, nemají na ně alergii a přitom zbožňují pálivé chutě. Tato nabídka je pro ně jako stvořená, vychutnají beze zbytku své laskominy a ještě dostanou do vínku ujištění, že právě napomohli snížení cholesterolu v krvi, podpořili funkci mozku a paměti, odbourali vlčí hlad a doplnili hladinu antioxidantů, podpořili zdravé trávení a růst svalové hmoty, urychlili metabolismus a preventivně zapůsobili proti mnoha vážným nemocem. Zní to opravdu zajímavě, takže neváhejte a objednávejte japonskou směs wasabi ještě dnes!

Previous
Kdo má na starosti zásobování lékáren
Next
Internet není dokonalý