Každý klíč od auta by měl mít svůj „obleček“

Výrobky

Je zcela nasnadě, že klíče od bytu, či od sklepa anebo z kanceláře vašeho pracoviště nosíte zcela běžně na jednom či pár kroužcích. Klíče možná máte barevně rozlišené návleky anebo jste si je nechali rovnou vyrobit s různými motivy, abyste snázeji poznali v pravý čas, kterým klíčem do které klíčové dírky. Ale s klíči od auta je to jiné. Ty zpravidla máme schované – anebo bychom je měli mít schované – v obalech na klíče, a to proto, že jsou unikátní a mnozí řidiči, jak je berou do rukou každodenně nesčetněkrát, si to ani už neuvědomují. Skrývají v sobě imobilizér a jsou velmi citlivé na poškození, na různé tlaky a snadno se jejich obal může „rozlousknout“ anebo jinak poškodit. Zabraňte tomu a buďte na své klíčky opatrní. Jen si zkuste uvědomit, jak často je berete jako řidiči do rukou:

bohatá klíčenka s různými přívěsky

  • Ráno je sundáte z věšáku, když je tam zrovna tedy večer pověsíte. Pokud ne, hledáte je po celém bytě a někomu se i stalo, že je bohužel – vyndal s vypraným prádlem z pračky.
  • Zasunete do startéru a odjedete do zaměstnání.
  • Cestou do zaměstnání zajedete k Benzině doplnit nádrž. Zde klíčky vysunete ze startéru, načerpáte pohonné hmoty, zaplatíte, opět vsunete do startéru a jedete do práce.
  • Po cestě si vzpomenete, že potřebujte koupit svačinu. Zastavíte, vypnete motor, opět klíčky ze startéru-do startéru a už se svačinou uháníte ke svému chlebodárci.
  • Na parkovišti necháváte vůz svému osudu a vrhnete se do víru práce – opět držíte klíčky v ruce.
  • Z práce: Nastartujete vašeho miláčka a zajedete do obchodu. Opět startovací element držíte v ruce. Cestou se zastavíte vyřídit důležité záležitosti na úřadu, zajedete do zeleniny, pro děti do školy, do družiny, odpoledne vyzvednout děti ze zájmových kroužků ….
  • A vy si večer zajedete do posilovny.

klíče od auta v ochranném obalu
A tak bychom mohli pokračovat a vezměte si, že se jedná o jeden pouhopouhý den! Je proto velmi žádoucí je obléct do ochranného obalu na klíče.

Previous
Zlatá čísla mobilu mají hlubší význam
Next
Hýčkejte se a zkuste něco nového! Erotická masáž se vám zalíbí!