Ztráta erekce je impulsem k práci na sobě

Nezařazené


My muži nemusíme být ztracení erectmax.cz, když se vytratí erekce ve věku, kdy by se vytrácet ještě neměla. Naopak každý zdravotní problém, a to je třeba si uvědomit a zapamatovat, je vždy impulsem k práci na sobě. Slaboch se v takové chvíli zarazí a spěchá k lékaři anebo jej obejde a vyhledává nějakou berličku na Internetu, tedy v případě ztráty erekce nejčastěji Viagru, ovšem silná osobnost se jen zasměje a na Viagru se ani nepodívá. Pohlédne do zrcadla a zabrblá si pro sebe: „Hele, co děláš blbě?“ Vnímáte ten zásadní rozdíl? Abyste problém vyřešili, musíte být silnou osobností a hledat cestu sami v sobě. A nemějte obavy, pokud ji začnete hledat, najednou se objeví různí pomocníci, třeba vaše partnerka.

partneři u moře

Sebevědomí muži si většinou hledají a najdou sebevědomé partnerky. Jakmile se objeví problém s erekcí, taková dívka neváhá ani vteřinu a začne jednat. Pomůže vás nasměrovat tam, kde děláte nejvíce chyb – většinou to bývá strava a postoj vůči stresu.

Strava – chodíte či jezdíte autem nakupovat do supermarketu? A dovezete si přeplněný nákupní košík až na parkoviště? Uvědomili jste si někdy, že v těchto marketech převažuje množství nezdravých potravin s omezeným množstvím živin, a že byste měli nakupovat spíše v obchodech zaměřených na zdravou výživu? Zajděte tam někdy a inspirujte se, objevíte tu tolik zajímavých novinek, až budete žasnout.

partneři v přírodě

Stres – nenechte se vláčet stresem, jinak to s vámi špatně dopadne. Stres bývá hlavním viníkem vaší povadlé erekce a nechuti na sex, protože udržuje v permanenci zvýšené množství stresových hormonů v krvi, které brání vytváření potřebného množství testosteronu. Chronický stres je také příčinou adrenální únavy, a ta je předzvěstí civilizačních chorob včetně těch nejvážnějších. Vyhýbejte se proto stresu velmi důsledně a vypomáhejte si při tom vhodnými bylinkami, jako je Ženšen nebo Kotvičník. Těmto bylinkám se říká adaptogeny, protože pomáhají adaptovat vaše tělo na stres udržováním hormonální rovnováhy.

Previous
Kontejnery na prodej
Next
Někdy to v sexu nejde