Konečné slovo mají Vaše šikovné ruce

Výrobky

Vy byste se snad mohli svou zručností živit jako profesionálové. I když jsou ruční práce Vaším milovaným hobby, určitě byste si měli dopřát i materiály, se kterými pracují profesionální řemeslníci. Třeba taková molitanová drť, kterou běžně používají čalouníci, by neměla chybět ani ve Vaší amatérské dílničce!

molitan

Využití byste dozajista našli.
Jen se rozpomeňte, s kolika materiály jste již pracovali a kolik praktických výrobků jste vyrobili! Kolika lidem jste udělali radost vlastnoručně vyrobeným pítkem pro ptáky z betonové směsi, nebo nákupní taškou vyrobenou metodou patchworku! A pokud se dostanete k materiálu, jakým je profesionální molitanová drť, můžete začít fušovat do řemesla čalouníkům, nebo ji využít i jiným způsobem. Chce to jen ten nápad!

Můžete ji použít nejen, jako výplň polstrovaných sedáků na židle, které jste našli u popelnice a vlastně jste si dali práci je zrestaurovat. Obrousit a natřít nebyl zase takový problém. Vznikl jedinečný originál, kterým můžete obdarovat své blízké. S molitanovou drtí můžete šít polštáře a polštářky, které se stanou také originálními dárky pro Vaše kamarády.

Ale i panenky a medvídci vycpané kvalitní molitanovou drtí udělají radost dětem. Budou měkké a poddajné. A to mají děti rády!

matrace

Možná na ní i spíte.
Recyklovaná molitanová drť možná existuje i ve Vaší matraci. Jen si vzpomeňte, jakou výplň do svých matrací jste si pořídili! A tu kdybyste získali do skříňky ve své malé dílně, to by bylo něco, viďte? Možná by Vás napadly myšlenky, jak nejlépe takový skvělý materiál využít i jinak. I kdybyste z takového typu molitanové drti mohli vyrábět objemnější sedáky na zem, které byste využili místo židlí, když se u Vás sejde více lidí! Už Vám to v té hlavě šrotuje, viďte?
Člověk by Vám mohl opravdu závidět, jakým směrem myslíte, když uvidíte nějaký zvláštní materiál. Okamžitě přemýšlíte, jak jej využít trochu jinak. Vaše šikovné ruce zvládnou snad všechno!

Previous
Skákání bude bavit
Next
Postel pro každý dětský pokoj