Konečné slovo mají Vaše šikovné ruce

Výrobky

Vy byste se snad mohli svou zručností živit jako profesionálové. I když jsou ruční práce Vaším milovaným hobby, určitě byste si měli dopřát i materiály, se kterými pracují profesionální řemeslníci. Třeba taková molitanová drť, kterou běžně používají čalouníci, by neměla chybět ani ve Vaší amatérské dílničce!

molitan

Využití byste dozajista našli.
Jen se rozpomeňte, s kolika materiály jste již pracovali a kolik praktických výrobků jste vyrobili! Kolika lidem jste udělali radost vlastnoručně vyrobeným pítkem pro ptáky z betonové směsi, nebo nákupní taškou vyrobenou metodou patchworku! A pokud se dostanete k materiálu, jakým je profesionální molitanová drť, můžete začít fušovat do řemesla čalouníkům, nebo ji využít i jiným způsobem. Chce to jen ten nápad!

Můžete ji použít nejen, jako výplň polstrovaných sedáků na židle, které jste našli u popelnice a vlastně jste si dali práci je zrestaurovat. Obrousit a natřít nebyl zase takový problém. Vznikl jedinečný originál, kterým můžete obdarovat své blízké. S molitanovou drtí můžete šít polštáře a polštářky, které se stanou také originálními dárky pro Vaše kamarády.

Ale i panenky a medvídci vycpané kvalitní molitanovou drtí udělají radost dětem. Budou měkké a poddajné. A to mají děti rády!

matrace

Možná na ní i spíte.
Recyklovaná molitanová drť možná existuje i ve Vaší matraci. Jen si vzpomeňte, jakou výplň do svých matrací jste si pořídili! A tu kdybyste získali do skříňky ve své malé dílně, to by bylo něco, viďte? Možná by Vás napadly myšlenky, jak nejlépe takový skvělý materiál využít i jinak. I kdybyste z takového typu molitanové drti mohli vyrábět objemnější sedáky na zem, které byste využili místo židlí, když se u Vás sejde více lidí! Už Vám to v té hlavě šrotuje, viďte?
Člověk by Vám mohl opravdu závidět, jakým směrem myslíte, když uvidíte nějaký zvláštní materiál. Okamžitě přemýšlíte, jak jej využít trochu jinak. Vaše šikovné ruce zvládnou snad všechno!

5/5 - (1 vote)
Previous
Jednodenní půst
Next
Postel pro každý dětský pokoj