Hodí se nejen do obývacího pokoje

Výrobky

Sháníte-li vybavení do svého obývacího pokoje, můžete vsadit opět na osvědčenou klasiku ve formě křesel, nebo tentokrát trochu experimentovat a ušetřit.

Hodí se nejen do obývacího pokoje

Koupě nových křesel včetně gauče je pro většinu domácnosti vždy tak trochu událost. A jak by také ne, když tento druh nábytku může stát i desítky tisíc korun. Je sice pravda, že většina zákazníků se snaží preferovat poměr cena/výkon, ale i tak se nejedná o levnou záležitost a pokud toužíte po kvalitě, rozhodně se vaše investice citelně vyšplhá i na třicet nebo čtyřicet tisíc korun. To nejsou vůbec malé peníze, a to ani pro slušně vydělávající jedince. Většina lidí vůbec neví, že si takovou sumu může schovat na horší časy a koupit si místo toho jinou formu posezení.

Posezení na vaku

Samozřejmě, mnoho jich na trhu není, ale existují a jsou minimálně stejně tak kvalitní, jako standardní křesla. Sedací pytle rozhodně patří mezi ně. Nejde samozřejmě o žádný zázrak, ale pokud potřebujete vybavit obývák nebo třeba dětský pokoj, jedná se o vhodnou náhradu za běžná křesla. A to náhradu za velice slušné peníze.

Sedací pytel Beanbag má oproti klasice výhodu nejen v daleko nižší ceně (stojí okolo tisíc koruny), ale rovněž má co nabídnout i v oblasti ergonomie. I když mohou vaky působit dosti nemotorně, opak je pravdou. Jejich používání za jistých okolností může dokonce zlepšit i případnou bolest ve vašich zádech. Ta je totiž obvykle způsobena právě špatnou židlí nebo křeslem. Jakmile začnete používat vak, měla by se vám záda zpravit. Není to ale automatická léčebná kůra, která by fungovala vždy. Funguje pouze v některých případech a je vždy lepší své problémy konzultovat s odborníkem.

Použitý modrý vak

Venkovní použití

Samozřejmě, že i křeslo se dá použít venku, ale jen málokteré dokáže zvládnout bez ztráty kytičky kontakt s vodou. A že k němu může hlavně v jarních měsících, kdy jsou nenadálé přeháňky vcelku standardem, dojít. Navenek je tedy lepší spolehnout se na vaky, které jsou k tomuto účelu určeny. Exteriérové pytle totiž mají jednu extra vrstvu navíc, po které voda, ale i jiné kapaliny stečou a nijak nepoškodí vnitřní výplň ani samotný obal.

Previous
Smrkové výhonky
Next
Maximálně pohodlné šaty