Čas je velký dar!

Výrobky

Čas je veličina, která je k nám všem na celé planetě jediná spravedlivá. Odpočítává stejně. Stárneme shodným tempem a ještě se nenašel vynález na jeho zastavení. Kolikrát jste si přáli, aby se vrátil? Stoprocentně ne jednou. Zní to jako zajímavá představa, hlavně ve spojení s pozitivními okamžiky. Zažili byste delší krásné chvilky nebo si trochu odpočli ve velmi hektickém dnu. Stopli byste všechno a všechny okolo.

Musím ale podotknout, že některé přístroje na měření času evokují pocit, jako by tuto funkci měly. Takové kyvadlové, přesýpací, sluneční hodiny jsou k tomu úplně stvořené.

hodinky dřevo

Jestli se ale chcete zasnít i tak, jde to celkem jednoduše zrealizovat. Můžete se nechat unést přístrojem neokoukaným, vznešeným a vyráběným tak trochu kouzelnýma rukama s velkou vášní autora. Láká vás to? Myslíte, že by to bylo něco právě pro vás? Potom se určitě pojďme do příběhu ponořit společně dál.

hodinky strojek

Čistě český výrobek, dřevěné hodinky Robswood, který vzniká v dílně poblíž Prostějova, vás vtáhne do svých časových pásem a příležitostí s téměř jistou okamžitostí. Hodinky jsou svým vzhledem tak specifické, že si najdou své příznivce. Jistě se shledají i s názorem opačným, ale to už je vkus každého z nás. Něco jiného, je vidět je osobně, náš názor se po tom dokáže klidně změnit k lepšímu. V Každém případě se dostanou do hledáčku osob, které jsou zaměřeny přírodnější cestou či žijí v souladu se zaručenou speciální kvalitou materiálů. Ty nebudou mít žádné výtky. Vědí, že si mohou zhmotnit svoje myšlenky, předat své vize do doplňku, jež budou nosit nebo je darují lidem, co pro ně hodně znamenají. Přenesou se s nimi na ruce však do trochu jiných nepoznaných dimenzí. V okamžiku, kdy po zapnutí strojku značky quartz a vložení minerálního sklíčka navrch do dřeva začnou tikat, dostane úplně stoprocentně jedinečná věc svůj koloběh. A o tom to je!

Previous
Stavební firma, která ví, co dělá
Next
Kdo má na starosti zásobování lékáren